Filadelfia Group

3.5
  • Site: www.filadelfia-group.ro

Forum despre Filadelfia Group

Gazka Vineri, 05 Aug 2016

Dezamagitor intr-un cuvant. Am aplicat pentru o pozitie in cadrul uneia din firmele holdingului, insemna o activitate in Spania ca responsabil al unei agentii a lor. Am fost sunat de cineva de la HR, am agreat un interviu pe skype. A durat cam 1 ora, nimic dificil insa am primit toate informatiile si tot ce mai trebuia. Totul parea in regula, promitator. Mai trebuia sa am o discutie cu unul din directori. M-a sunat un director, un ilustru amator. Habar nu avea de aplicatia mea, de experienta, de nimic intr-un cuvant, dar care a inceput sa vorbeasca de cu totul alta pozitie, la care nu am aplicat. I-am spus clar ca ma intereseaza pozitia la care am aplicat si nu alte povesti. Dupa care foarte contrariat a inceput sa dea indicatii referitor la ce as fi eu potrivit ca si activitate in conditiile in care nu a avut bun-simtul sa citeasca CV-ul inainte. Un om cu o atitudine de 2 lei, total neprofesionista si pe langa subiect. Ulterior m-am trezit cu un mail de la HR al carui continut nici persoana care l-a scris nu cred ca l-ar intelege.Intr-un cuvant, amatorism, timp pierdut degeaba cu oameni nehotarati, dupa parerea mea de evitat.

Locuri de munca Trigo Industry Services
Locuri de munca Trigo Industry Services
Trigo Industry Services
Flexibili , aparenți
Echipa foarte unita;Management ok
Proiecte tehnice, poti intalni oameni cu knowedge fff. bun si poti invata
Vanzator
Auditor extern