Filadelfia Group

• Profil companie activ
  • Site: www.filadelfia-group.ro

Forum despre Filadelfia Group

Gazka Vineri, 05 Aug 2016

Dezamagitor intr-un cuvant. Am aplicat pentru o pozitie in cadrul uneia din firmele holdingului, insemna o activitate in Spania ca responsabil al unei agentii a lor. Am fost sunat de cineva de la HR, am agreat un interviu pe skype. A durat cam 1 ora, nimic dificil insa am primit toate informatiile si tot ce mai trebuia. Totul parea in regula, promitator. Mai trebuia sa am o discutie cu unul din directori. M-a sunat un director, un ilustru amator. Habar nu avea de aplicatia mea, de experienta, de nimic intr-un cuvant, dar care a inceput sa vorbeasca de cu totul alta pozitie, la care nu am aplicat. I-am spus clar ca ma intereseaza pozitia la care am aplicat si nu alte povesti. Dupa care foarte contrariat a inceput sa dea indicatii referitor la ce as fi eu potrivit ca si activitate in conditiile in care nu a avut bun-simtul sa citeasca CV-ul inainte. Un om cu o atitudine de 2 lei, total neprofesionista si pe langa subiect. Ulterior m-am trezit cu un mail de la HR al carui continut nici persoana care l-a scris nu cred ca l-ar intelege.Intr-un cuvant, amatorism, timp pierdut degeaba cu oameni nehotarati, dupa parerea mea de evitat.

Locuri de munca OC Prod Group Embedded Software Engineer
Manpower Romania
BUCURESTI, Job national
Locuri de munca Deloitte Romania Internship - Forensic
Deloitte Romania
Colegii au fost foarte ok iar timpul trecea destul de repede
Casier si lucrator comercial
Satisface cerintele clientilor,profesionalism in privinta clientilor
Angajat in sediul central
Dezvoltare,Cunoastere,Socializare,Comunicare