Flex Romania

3.7
  • Site: www.flextronics.com

Forum despre Flex Romania

thegodfather Joi, 29 Iun 2017

Salut, nimeni nimic, cine poate sa-mi raspunda la intrebarea de mai sus ?

thegodfather Joi, 22 Iun 2017

Buna, pentru postul de Tehnician Teste departamentul Operatiuni in Timisoara poate cineva sa-mi spuna un program de lucru , cat este salariul net , valoare bonuri de masa ? Cum este atmosfera de lucru si cat de solicitanta este aceasta pozitie? multumesc

razvitm
A raspuns lui thegodfather
Duminica, 13 Aug 2017

Acum doi ani era undeva la 2000-2500 lei incadrarea, se dadeau bonuri de masa, atmosfera alerta, purtam telefon DECT de servici in permanenta si suna non-stop, pozitie foarte solicitanta, de cand au desfiintat test room-urile e si mai naspa.

Ajuta si tu comunitatea impartasind experienta ta in Flex Romania
cristi Duminica, 26 Oct 2014

Deci pana la urma poate cineva sa-mi zica cat e salariul pentru engineering trainee? Sa vad si eu daca are rost sa-mi depun candidatura. S-a angajat cineva recent acolo pe pozitia engineering trainee?

cristi Vineri, 24 Oct 2014

Si daca esti trainee ce? Asta nu inseamna ca nu faci nimic. Muncesti cu capul din prima ...

Pentru a vizualiza toate informatiile te rugam sa intri in contul tau.

cristi Marti, 23 Sept 2014

Va rog daca puteti sa imi spuneti si mie un salariu pentru engineering trainee pentru 2014

Pentru a vizualiza toate informatiile te rugam sa intri in contul tau.

Molson Coors
BUCURESTI, Job national
Hella Romania
Hella Romania
Nestle Romania
British American Tobacco ...
Salarii ok pentru inceputColectiv excepțional 1 ora pauza de masaProgram flexibil
Credit Controller
- echipă tânără, dinamica-
GL Specialist
-Pachet de beneficii ok: cafea, fructe, bomboane,tichete de masa, 7card, decont transport, ...
Manager departament
Senior Credit Controller