Casa Pizza (Forno d`Oro SRL)

Restaurante / Catering

Nu sunt evaluari
  • Site: www.casapizza.ro

Forum despre Casa Pizza (Forno d`Oro SRL)

sperantza. Duminica, 10 Aug 2014

Am lucrat si eu la ei in Crangasi anul trecut cateva luni ,am plecat de acolo,e groaznic, NU recomand la nimeni sa se duca in conditiile lor,pierdeti timpul. Agajati-va paznici aceiasi bani dar fara "intel-big" patroni si frecaneala.
player.Yulya te rugam specifica perioada cat ai lucrat si adresa restaurantului unde ai lucrat la ei ca sa-i anuntam si pe altii.

RDK Duminica, 10 Aug 2014

Detaliaza putin partea cu igiena, te rog
Am mancat de 2x de aici si nu mi s-a parut c-ar fi ceva in neregula cu pizza
Ce mi se pare bataie de joc, e "oferta" lor: cumperi o pizza de 30cm si primesti una mica in plus, tu, platind de fapt ambele pizza, avand in vedere pretul celei de 30, care e cu mult peste media zonei

Ajuta si tu comunitatea impartasind experienta ta in Casa Pizza (Forno d`Oro SRL)
player.Yulya Duminica, 10 Aug 2014

Un restaurant cu o lipsa de igiena in pregatirea produselor. Cei care consuma de la acest restaurant ar trebui sa nu o mai faca, ca fost angajat asta va sugerez sa nu consumati de aici. Restaurantul are si o lipsa de cultura. Asa sunt si sefii de acolo, va muncesc ca sclavii, incepand cu cei principali raspunzatori de restaurant pana la subalternii lor care au impresia ca numai sunt altii ca ei si umbla cu nasul pe sus ,acesti subalterni te sapa pe la spate,sunt slugile celor mari ca doar asa au ajuns acolo si se mentin in functie
Salariile nu sunt platite la timp,esti furat in permanenta la ore, lucrezi 2 zile cu 2 libere, in acelea de 2 zile in care lucrezi de la 08:00-22:00 seara daca nu stai peste program inca 2-3 ore neplatite bineinteles deoarece lucrezi pentru Casa Pizza.
Nu ai pauza de masa, lucrezi numai in picioare,iar daca ai plecat si ti-ai dat demisia numai primesti banii pe ce ai lucrat. Salariul este intre 500-800 lei, in functie de cum este in toane sefa/seful de restaurant.
Rog institutiile statului sa se sesizeze cu privire la acest restaurant deoarece pune in pericol sanatatea angajatului si sanatatea clientilor.

Locuri de munca Team Extension Xamarin Developer
Last update: 26.07.2017
Locuri de munca Nobel Telecom Support Engineer
NOBEL
Last update: 11.07.2017
Locuri de munca DK Global Recruitment Previous experience in Accounting with German?Join us for a quick interview  e
Last update: 15.08.2017
Locuri de munca Ziarul Bursa Ziarul BURSA angajeaza Reporter site
Ziarul Bursa
Last update: 16.08.2017
Network engineer
  • Asigurari servicii stomatologice
  • Cafea sau sucuri oferite gratuit
Game tester
  • Tichete cadou
Inginer proiectant ...
  • Concediu de maternitate & paternitate
Cristophor 20.08.2017
Care este salariul de bază ca reprezentant comercial pharma?
andreidp 20.08.2017
Ati fost angajat?