Free Star SRL

Nu sunt evaluari
  • Site: www.free-star.ro

Forum despre Free Star SRL

florin72 Vineri, 27 Noi 2015

Am o oferta de la freestar ca agent vanzari.Ce sfat imi dati?

gopolina Luni, 08 Iun 2015

Am vazut anunt pentru agenti. Ce sfat imi dati ?

Ajuta si tu comunitatea impartasind experienta ta in Free Star SRL
gopolina Duminica, 11 Ian 2015

Incerci un Cv la ei ? Poate din interior te simti mai bine.

Narcis Luni, 05 Ian 2015

Din cite observ,majoritatea care" posteaza",nici nu stiu sa scrie.Ma intreb ...

Ralu Miercuri, 24 Dec 2014

Ceva noutati ? Pare moarta activitatea.

Simi Joi, 30 Oct 2014

Ma bag sau nu ? E de dus la interviu ?

Un domn Miercuri, 08 Oct 2014

Tot trec pe langa depozitul lor, dinspre Soseaua de Centura a Ploiestiului... Cam bate ...

Piturca Luni, 22 Sep 2014

Ceva nou legat de aceasta firma ? Merita sa ma duc la interviu ?

Ghilgames Marti, 12 Aug 2014

La alb sau la negru ? Depinde de profesie. Riscuri mari la agenti si soferi. Tesa e ...

dudu Vineri, 25 Iul 2014

pana la urma care sunt salariile la aceasta firma?

Caut de lucru Miercuri, 16 Iul 2014

Pareri recente ? Ca au anunturi de angajare.

Fost prieten Joi, 05 Iun 2014

O mare dezamagire. Sau o experienta, din pacate trista. E sablonul tipic al unei afaceri ...

Diana Vineri, 23 Mai 2014

Sunt pareri ale unor frustrati veniti sa fure. Aici sunt oameni care au ani multi de ...

cristi Joi, 01 Mai 2014

nu va lasati pacaliti de vorbele frumoase de la inceput ,este o mare pacaleala,profita de ...

ey Duminica, 27 Apr 2014

Atat salariul cat si bonurile nu le mai vezi. Cei care nu au ex ca soferi este un punct ...

Bombones Duminica, 27 Apr 2014

Tabla frate !

Baniceru Sambata, 26 Apr 2014

Adevarat. Nu te tine nimeni cu forta. Dar, daca te decizi sa pleci, dintr-un motiv sau ...

Un Angajat Sambata, 26 Apr 2014

Nu inteleg de ce atata ura si vorbe urate, pentru ce? Nu ne tine cu forta nimeni aici nu ...

raluca Miercuri, 23 Apr 2014

glumesti ...

mihai Miercuri, 23 Apr 2014

Numar Dosar Obiectul Cauzei Materie Juridica Calitate Contencios administrativ si ...

Locuri de munca Ubisoft Romania .Net Developer ? for Online Solutions
  • Tichete cadou
  • Teambuildinguri / evenimente de relaxare oferite de catre companie
Inginer proiectant ...
  • Concediu de maternitate & paternitate
Merci meme123! O companie care se respecta ar trebui sa faca acest lucru, parerea mea. Am mai fost la interviuri la alte firme si am ...
Gya33 21.08.2017
Cristophor 20.08.2017
Care este salariul de bază ca reprezentant comercial pharma?
andreidp 20.08.2017
Manager Trainee
NOC Technician
IT Support
HR Specialist
Confidential
Aceasta este concluzia la care a ajuns un studiu realizat de catre o echipa mixta de cercetatori din Olanda si Israel. Autointitulat primul ...
Liber profesionistii, acei oameni care se descriu a fi proprii lor sefi, sunt din ce in ce mai numerosi pe piata muncii. Indiferent de ...
Acum insa urmeaza prima intalnire de lucru, cea in care seful se va comporta ca... seful, nu ca un partener de dialog, asa cum a fost la ...