Fujikura Telecom

Fax: 021-212.47.53
    Site: www.fujikura.ro

Forum despre Fujikura Telecom

mede Luni, 16 Mart 2015

cum este firma? ce salar are un inginer de proces? multumesc

Maria Sambata, 20 Dec 2014

Imi poate da cineva o adresa catre departamentul de resurse umane de la Fujikura Cluj. Sunt interesata de un stagiu de practica pe departamentul lor de HR. Va multumesc!

Ajuta si tu comunitatea impartasind experienta ta in Fujikura Telecom
info Sambata, 24 Mai 2014

nu stiu ce se asteapta unii insa nu e mare lucru. program in 3 schimburi, 5 zile pe saptamana. sunt unii mai norocosi care au doar 2 schimburi. se poate merge in weekend pentru ore suplimentare. salariul este cel mai mic posibil (cam 650 ron in mana) la care se adauga ceva sporuri si bonurile de masa.

eu Miercuri, 21 Mai 2014

trebuie sa scoata posturi de ingineri pe piata, din cauza ca majoritatea inginerilor au ...

Pentru a vizualiza toate informatiile va rugam sa intrati in contul dumneavoastra .

intrebator Joi, 10 Apr 2014

un salariu, macar informativ. muncitor necalificat am unteles ca ia si bonuri, dar cum ...

Li Marti, 09 Apr 2013

Buna,Stie cineva cam cat se castiga pe administrativ? Ma refer la birourile din Cluj

relu Joi, 19 Apr 2012

stiti ceva ca firma aceasta ar avea un punct de lucru la cluj? auzeam de la cineva ca ...

Locuri de munca Bosch Service Solutions SRL Intern for Accounts Receivable
Bosch Service Solutions SRL
Locuri de munca Bosch Service Solutions SRL Economist for External Accounting with Slovenian (AP)
Locuri de munca Iristel Romania SRL Customer Care Agent
Iristel Romania SRL
Locuri de munca Bosch Service Solutions SRL General Ledger Economist for German Project
Locuri de munca Vodafone Romania NFV & SDN Security Engineer
Vodafone Romania
Transport planner
Industrie dinamica, provocari continue, rampa de lansare
Profesionalism, dedicatie, smpatie.
Montator subansamble