FX Resources Services SRL

Nu sunt evaluari
  • Site: www.fxresources.ro

Forum despre FX Resources Services SRL

gogu Sambata, 09 Mart 2013

Nu m-ar interesa firma , deoarece lucrez in alt domeniu, alta firma , alti bani ( in cazul de fata mult mai multi)., dar tare as vrea < daca exista doritori normal> sa mergem la ei sa facem o "caterinca" . poate reusim sa-i si inregistram . ar fi o chestie....mergem pe nepregatite fara sa ne sune sau altceva, prindem o grupa de oameni si ne infiltram.
Se baga cineva la sclavii astia de "Boiler-room" wannabes ?

Marian Joi, 07 Mart 2013

Si pe mine m-au sunat azi, am aplicat pe Bestjobs la ei... dupa cate am citit aici mi-e de ajuns, nu mai ma duc :)

Ajuta si tu comunitatea impartasind experienta ta in FX Resources Services SRL
razvan Miercuri, 06 Mart 2013

va las un email pt cei care ati fost la interviu pt a-mi impartasi si mie un pik sin opiniile voastre sa stiu daca maerita sa ma duc sau nu multumesc frumos razvan.mihaescu88@yahoo.com

razvan Miercuri, 06 Mart 2013

si eu am fost sunat pt joi la 17.00

andra Miercuri, 06 Mart 2013

nu ma refeream doar la informatiile despre firma ana... eu spre exemplu am facut ...

ana Miercuri, 06 Mart 2013

<niciun interviu nu e timp pierdut atata timp cat inveti ceva din el>, dar cand nu ...

andra Miercuri, 06 Mart 2013

Bai eu am fost la interviu si am urcat cu liftul pana la 7, so...Nu s-a obosit nimeni cu ...

mihai Miercuri, 06 Mart 2013

Am fost la "interviu". Ce am vazut acolo intrece orice limita a prostiei pentru ...

shogun Miercuri, 06 Mart 2013

@Alexandra: Te rugam sa ne explici si nou,sau cel putin mie(daca esti draguta) .. cam in ...

vizitator Marti, 05 Mart 2013

Buna ziua tuturor,Nu sunt de acord cu ,,Alexandra" , este bine ca multi isi pierd ...

Alexandra Marti, 05 Mart 2013

In loc sa pierdeti vremea postand si intreband tot felul de lucruri, mai bine v-ati ...

Elena Marti, 05 Mart 2013

si eu am fost contactata pentru interviu la orele 13:00 pentru secretara :D

Alexandra Marti, 05 Mart 2013

Buna, am fost si eu contactata pentru un interviu maine la ora 18.00...Mai suntem ...

andra Marti, 05 Mart 2013

...si eu tot pentru miercuri ora 16:00 :))

INA Marti, 05 Mart 2013

Petronela, Simona ati fost la interviu? Cum s-a prezentat situatia? As fi interesata sa ...

TiNa Marti, 05 Mart 2013

Eu am fost la interviu ! Interviul a fost foarte interesant, interactiv, am obtinut ...

simona Luni, 04 Mart 2013

am si eu o intrebare...a fost cineva la interviu?si eu am fost sunata astazi , pentru ...

alexa Luni, 04 Mart 2013

Prospectare incheiata:- ...

Alexa Luni, 04 Mart 2013

Stiti ce e fain? Cand caut Godwin Austin pe Google, fara sa stiu cine este, primul ...

x Luni, 04 Mart 2013

FX Resources Services este o companie de recrutare cu un portofoliu extins de colaborari ...

Locuri de munca Bosch Romania (Robert Bosch SRL) Technician Electrical Testing - Bosch Cluj
Robert Bosch SRL - R&D ...
Cluj Napoca, Job national
Last update: 17.07.2017
Locuri de munca Top Factoring Back End Developer
Top Factoring
Last update: 03.08.2017
Locuri de munca Competence Call Center - CCC Agent Telecomunicatii FRANCEZA - Bucuresti
Competence Call Center
Last update: 23.06.2017
Network engineer
Game tester
  • Concediu de maternitate & paternitate
  • Abonament la sala de fitness / masaj
Inginer proiectant ...
  • Asigurare medicala pentru membrii familiei
Cristophor 20.08.2017
Care este salariul de bază ca reprezentant comercial pharma?
andreidp 20.08.2017
Ati fost angajat?