BPO & Servicii

• Site: www.genpact.ro

Forum despre Genpact Romania

mika Joi, 13 Sep 2012

Salut! Eu incep pe AP in Bucuresti sapt viitoare pe
un client nou din cate am inteles..mai sunt incepatori pe aici? Cum este mediul de lucru ? Se lucreaza peste program? Te mai poti duce seara la
cursuri ? Ms !

Alina D Miercuri, 12 Sep 2012

Sandra, nu stiu exact, colegele sunt studente, la primul job...eu am aplicat pentru AP. Sper totusi ca e mai mare. Voi vedea :)

Si eu as fi interesata de ajuns pe la cursuri pe cat posibil...avem sansa asta din cand in cand? :P

O seara placuta tuturor!

Ajuta si tu comunitatea impartasind experienta ta in Genpact Romania
mika Miercuri, 12 Sep 2012

Salut! Eu incep pe AP in Bucuresti sapt viitoare pe
cursuri ? Ms !

sandra Miercuri, 12 Sep 2012

ce pozitie mai exact (Alina D)?

Alina D Miercuri, 12 Sep 2012

Buna tuturor!Am fost contactata astazi pentru un job pe franceza si deja am avut ...

Clara Miercuri, 12 Sep 2012

Hei...pe engleza AP stie cineva, orientativ cat ar fi salariul?

Sorin Luni, 10 Sep 2012

Am aplicat pentru un post de Helpdesk Level 2 (Engleza). Cam cat sa cer? (Net)

maria Vineri, 07 Sep 2012

buna :) vroiam sa intreb daca a participat cineva la gateway, prgramul de internship si ...

lore Vineri, 07 Sep 2012

:))) @suedezul, @ turist de ocazie incep sa ma simt ca in familie. mai am un pic si va ...

turist de ocazie Vineri, 07 Sep 2012

mai taci suedezule cu ideile tale de membru d partid..bucura-te in tacere de veniturile ...

suedezul Joi, 06 Sep 2012

@kathy: probabil un milion sau doua in plus in cazul in care ai nitica experienta insa pe ...

kathy Joi, 06 Sep 2012

1400+bonuri de masa pt support IT French+English

mircea Joi, 06 Sep 2012

ce-i drept genpact o duce destul de bine in romania. se pare ca are o politica destul de ...

turist de ocazie Joi, 06 Sep 2012

am exagerat..nu e 100%. GE nu mai e in prim-plan, probabil sunt f satisfacuti de ...

laur Joi, 06 Sep 2012

ha? Genpact nu mai e parte a GE?

turist de ocazie Joi, 06 Sep 2012

ete am cautat si adevarul e ca si a fost..p timpuri partea a GE. acum e 100% indiana;)) ...

turist de ocazie Joi, 06 Sep 2012

este parte din GE dar:Headquarters: Gurgaon, IndiaEurope Headquarters: Budapest, Hungary

suedezul Joi, 06 Sep 2012

Genpact este parte din GE (general electric) salariu de 1600 lei pe franceza este unul ...

turist de ocazie Joi, 06 Sep 2012

ap - accounts payablear- accounts receivable* genpact e firma indiana!

Gabriela Joi, 06 Sep 2012

Salutare. Am gasit pe siteurile de joburi un job care presupune cunoasterea limbilor ...

Locuri de munca Sales Consulting HR Generalist with Spanish
SalesConsulting
Last update: 27.07.2017
Locuri de munca RIAN&Partners TRIM DEVELOPER
RIAN&Partners
Sibiu
Last update: 25.07.2017
Locuri de munca PriceWaterHouseCoopers Romania Forensic Technology Solutions Intern/ Junior Consultant
PwC
Inginer proiectant ...
  • Concediu de maternitate & paternitate
Ceva idei noi din 2017 se poate ? Multumesc
nmerrynote 19.08.2017
1233 lei + bonuri de 9.57 lei/zi La OT se plateste dublu.
Alebooxoxo 19.08.2017
Promisiuni salariale nerespectate. Manageri incompetenti, impostori dpdv profesional. Nu te angaja aici decat daca esti disperat sau daca ...
Jack_London 19.08.2017
IT Support