BPO & Servicii

• Profil activ
  • Site: www.genpact.ro

Forum despre Genpact Romania

@suedezul Joi, 23 Aug 2012

ti-am trimis mail de pe telefon dar nu cred ca a ajuns ( se pare ca am probleme cu internetul)
poti verifica?
ms,
Raluca(suedeza)
Suedezul Miercuri, 22 Aug 2012

Ti-am dat add pe mess, insa cel mai simplu e sa imi dai mail ca pe mess nu stau tot timpul..
Oricum ar fi, cine cunoaste suedeza si norvegiana nu ezitati sa ma cautati ;)
Ajuta si tu comunitatea impartasind experienta ta in Genpact Romania
@suedezul Miercuri, 22 Aug 2012

esti greu de gasit, ti-am dat add si nimic...eram asa entuziasmata sa aflu detalii despre proiectul pe lb suedeza :(
suedeza Miercuri, 22 Aug 2012

merci, suedezule. deseara pe la 7-8 cand ajung acasa, intru pe net.
suedezul Miercuri, 22 Aug 2012

Ba sigur ca pot, ma gasesti la dumi_suedezul@yahoo.se
Alu Miercuri, 22 Aug 2012

alla människor hitta jobb på svenska :))
suedeza Miercuri, 22 Aug 2012

suedezule, nu poti lasa o adresa de e-mail (chiar si una pe care nu o folosesti in mod ...
Alu Miercuri, 22 Aug 2012

Det låter bra sju hundra :))kan du ge mig dit epost eller mesenger Jag vill fråga ...
NightOwl Miercuri, 22 Aug 2012

@suedezul Hei! Jeg har sendt CV-en min, og jeg har fått bekreftelse på at den er ...
suedezul Marti, 21 Aug 2012

Pai stiu, dar ai zis jag studera care nu inseamna exact ce timp :PAnyways daca te ...
Alu Marti, 21 Aug 2012

studerar :))) studerade e la trecut.Acum b1 si in sep incep b2 si dupa c1 prin noiembrie ...
suedezul Marti, 21 Aug 2012

Acum in momentul actual tu la ce nivel esti? Sunt curios pt ca uneori imi este greu sa ...
Alu Marti, 21 Aug 2012

från vad du säger det är inte så svårt,Jag förstår nästan allt ...
suedezul Marti, 21 Aug 2012

Det beror på hur pass mycket fattar du av vad folk säger när du pratar med de. ...
Alu Marti, 21 Aug 2012

ms pt raspuns, si cam la ce nivel eu sunt la b2 suedeza dar vreau sa fac c2 conteaza ...
suedezul Marti, 21 Aug 2012

@Alu, da se cauta la greu limbile nordice, in special norvegiana, suedeza si finladeza. ...
Alu Duminica, 19 Aug 2012

Se mai cauta limbile nordice?stiti ceva?
Marina Vineri, 17 Aug 2012

Cat este salariul pentru Procurement, entry, spaniola?
ady din nou Joi, 16 Aug 2012

@ andre 1, dupa scrie si mai sus, exista 5 pasi in procesul de recrutare, dar pentru ...
ralu Joi, 16 Aug 2012

@cristinaastept sa ma contactezi pe mail/mess

Locuri de munca Ziarul Bursa Referent resurse umane
Ziarul Bursa
Last update: 07.07.2017
Locuri de munca Luxoft Romania Test Engineer
Luxoft Romania
Last update: 26.06.2017
Locuri de munca Signal Iduna Asigurari de Viata SA IT Administrator
Signal Iduna Asigurare ...
Last update: 26.06.2017
Locuri de munca Bombardier Transportation HR Payroll Senior Analyst with German (m/f) Apply now >>
Bombardier
Cluj Napoca
Last update: 21.07.2017
Locuri de munca ING Romania Ofiter Telesales ING Office Ramnicu Valcea- Part-time
ING Bank
Ramnicu Valcea
Last update: 06.07.2017
Tehnician
  • Concediu de crestere a copilului
Reprezentant
  • Masina de serviciu
Recrutor
  • Telefon de serviciu
27.07.2017
27.07.2017
Buna ziua! Ce salarii sunt la Aerotec, in productie, logistica? Am auzit foarte multe cunostinte spunand ca: este foarte lejer dpdv al ...
Pokke 26.07.2017
Support Technician