GHF Derivatives Limited - Future First

• Tel: 021.272.0072
    Site: www.ghfgroup.com

Forum despre GHF Derivatives Limited - Future First

user2 Sambata, 15 Mart 2014

Din ceea ce am auzit GHF sau Future First, cum si-a schimbat numele apoi din cauza unei reglementari internationale de separe a companiei de cea de clearing si-a inchis biroul din Romania.
Era o companie foarte serioasa cu un salariu de baza bun, si bonusuri in functie de profitabilitatea ta. Nu erai ingradit la o suma mica de investit, daca ei vedeau potential iti dadeau din ce in ce mai multi bani. Astfel se explica cele 10 ore de munca, de fapt munceai pentru tine, contul tau, bonusul tau.
Pacat ca nu mai exista o astfel de companie in Romania si restul sunt numai tepe ca GKFX sau PointProfit care fac ca increderea romanilor in trading si piete de capital sa scada

John Duminica, 29 Dec 2013

Salut,

@ Paul,
Din pacate in Romania nu mai sunt astfel de companii ( prop trading firms). GHF era singura (asta daca e adevarat ca s-a inchis).
Nici macar in Europa nu sunt multe de genul. Si eu sunt/eram foarte interesat de un job in domeniul asta, si am facut o cercetare : singura companie pe profilul GHF este OSTC Ltd., cu birouri in UK, Polonia, Spania. Da-i un google si o sa gasesti mai multe detalii.
Bafta.

Ajuta si tu comunitatea impartasind experienta ta in GHF Derivatives Limited - Future First
Paul Vineri, 06 Dec 2013

Salut. Si eu imi doresc un job in domeniul asta, de aceea am si aplicat. Stiti cumva daca mai exista astfel de oportuniti, alte firme, joburi asemanatoare??

pracos Vineri, 06 Dec 2013

Salut,Am fost recent la recrutare pentru aceasta firma. Am mers cu multa speranta, pt ca ...

wall_street Vineri, 06 Dec 2013

@ paul: am primit email dela ei ca nu sunt inclus in shortlist (adica nu merg la testare) ...

Paul Luni, 02 Dec 2013

Salut. Ar trebui sa primesti pe mail un exemplu de test de la ei. In caz ca nu primesti, ...

wall_street Luni, 02 Dec 2013

SalutAm aplicat pentru postul de market analyst si as dori sa intreb cateva lucruri pe ...

Paul Luni, 25 Noi 2013

Salut. Nu conteaza experienta anterioara, e important sa fi cel putin student (studii ...

el Luni, 11 Noi 2013

Care sunt salariile pana la urma? Experienta anterioara in munca ajuta?

Paul Joi, 07 Noi 2013

O sa mai incerc pt ca si mie imi place mult jobul si o sa caut niste tips and tricks pt ...

ps.Ionut Joi, 07 Noi 2013

Salut Paul! Si eu tot din Constanta sunt si am participat ieri la prezentarea acestei ...

Paul Joi, 07 Noi 2013

Am facut 14 din 30 la testul de 5 min. maine astept raspunsul, dar am inteles ca trebuie ...

tata nelson Miercuri, 06 Noi 2013

cum a fost ? :->

ok. ms!

tata nelson Marti, 05 Noi 2013

radicali, fractii zecimale la puteri, procente..

Paul Marti, 05 Noi 2013

Sunt grele alea la mate sau ?

tata nelson Marti, 05 Noi 2013

nush ce e la interviu ca n-am ajuns pana acolo. raspunsul la test se da a doua zi pe ...

Paul Marti, 05 Noi 2013

Multumesc mult. Nu o sa pot ajunge odihnit pentru ca plec la 7:30 din Constanta. La ...

tata nelson Luni, 04 Noi 2013

sfaturi de la tata tau:cauta speed math tests pe netnu lua in seama testul de ...

Paul Luni, 04 Noi 2013

Salut. Eu merg poimaine la prezentare si imi doresc mult jobul. Are cineva vreun sfat, ...

Locuri de munca DK Global Recruitment Available jobs for French speakers in Bucharest! ITS roles RS
Last update: 09.08.2017
Pirelli
Slatina
Last update: 24.07.2017
Network engineer
  • Cafea sau sucuri oferite gratuit
Game tester
  • Al 13-lea salariu
Inginer proiectant ...
Ati fost angajat?
Edel 19.08.2017
Buna. Ati fost angajat pe aceasta pozitie?
Edel 19.08.2017
Ceva idei noi din 2017 se poate ? Multumesc