GlaxoSmithKline - GSK - Europharm Holding

Site: www.gsk.ro

Forum despre GlaxoSmithKline - GSK - Europharm Holding

Pascal Joi, 01 Ian 2015

Pt Gina,

Salariul e cel mult 65 % din salariul maxim din piata . Restul de 35 % e brandul care ar trebui sa compenseze restul nevoilor tale .
Gina Marti, 05 Aug 2014

Pentru postul de receptionist cam ce salarii sunt?
Sub 2000 ron?

Multumesc
Ajuta si tu comunitatea impartasind experienta ta in GlaxoSmithKline - GSK - Europharm Holding
Betty Marti, 01 Iul 2014

Buna Cristina,

Ai fost la interviul de analist financiar la gsk? Cum a fost
cristina Miercuri, 28 Mai 2014

Hi. Despre Dep Financiar de la GSK ce stiti-mediu de lucru, salarii? Am aplicat la ...
new Miercuri, 26 Mart 2014

Aveti idee cum sunt salariile in Financiar ? Atmosfera de lucru ?
flo Duminica, 22 Dec 2013

roxi, ai lucrat in bucuresti ?
Roxi Joi, 21 Noi 2013

Buna , Am lucrat pana de curand la Europharm ca operator si pot spune ca nu sunt tocmai ...
Gaby Miercuri, 08 Mai 2013

Cum castiga un Operator vanzari prin telefon? Exista o parte fixa si una variabila?
Edi Luni, 08 Apr 2013

La 2,3 luni sunt vacante posturi de agenti.Fiecare bonus realizat este impozitat.
Nec Luni, 08 Apr 2013

Salutare, sal foarte mici 1700ron net si bonus de ciclu ,adica la 4 luni doar daca vrea ...
mihai Marti, 05 Mart 2013

dar salariile sunt ok?...
agent Vineri, 14 Sep 2012

Este vacanta vre-o pozitie de agent pe Bucuresti si/sau zone limitrofe?
halladin Miercuri, 05 Sep 2012

care este mediul de lucru din GSK?

Locuri de munca UniCredit Business Integrated Solutions FE/BI Developer ? Senior
UniCredit Business Integrated ...
BUCURESTI, Iasi
Last update: 16.05.2017
Locuri de munca Active Soft SRL Programator PHP
Active SOFT
Last update: 25.07.2017
Locuri de munca British American Tobacco Romania Junior Analyst Master Data with Spanish
British American Shared ...
Last update: 26.07.2017
  • Pachet gradinita copii
  • Traininguri / formari profesionale oferite gratuit sau cu reducere
Tehnician
  • Concediu de maternitate & paternitate
  • Concediu de crestere a copilului
Reprezentant
  • Telefon de serviciu
  • Masina de serviciu
Bonurile de masa se acorda abia dupa trei luni, timp in care seful de sector te face treptat sa renunti singur prin tot felul de mizerii, ...
idnick 28.07.2017
Pentru locatia din Timisoara stiti ceva?
DenisaDeni 27.07.2017
AnnA91 27.07.2017
Grafica/Video
Applications Engineer
Grafica/Video
Customer support
Referent resurse umane
Primele șase luni ale anului au adus în peisajul economic românesc cu 31.23% mai multe firme decât în perioada similară a anului ...
Agenția Națională pentru Ocuparea Forței de Muncă (ANOFM) a anunțat săptămâna aceasta faptul că pentru luna august are ...
Producătorul de țigări Philip Morris si-a anunțat intenția de a modifica liniile de producție a fabricii de țigarete din Otopeni ...