Global Personal Management SRL

Nu sunt evaluari
  • Site: -

Forum despre Global Personal Management SRL

lipanu Joi, 08 Ian 2015

multumesc george ai avut dreptate, ! Am fost la aceasta firma sa ma conving :-) si exista un articol in contract pe care multi nu il cunosc !!! Am intrebato p dsoara aceea daca imi poate explica despre ce este vorba in acel articol si a ezitat :-| deci oameni buni cred ca intelegeti ce vreau sa spun ! Pe scurt voi mizati bani la semnarea contractului la un joc de noroc......cum ar fi ruleta! pentru ca din cate am inteles ei nu iti garanteaza postul pt care optezi ! Doar fac promisiuni ! Iar ei te tot amana banuiesc cum au spus alti oameni nemultumiti pe dreptatea lor , si asa incepe sa se lege toata operatiunea :-) cand le vei cere banii inapoi ei iti vor spune de acel articol care prevede ca iti vor inapoia doar 15 la suta din suma adica acei 65lei !!! Dupa ce te pune sa ii aduci mai multe acte si drumuri km cu masina ! Normal ca oameni sa fie nemultumiti! Eu cand am spus despre acest forum la firma in care sunt comentari negative la adresa firmei mi sa spus ca este concurenta.......oameni buni vas ruga sa fiti mai atenti cand semnati ceva , pentru ca banul se castiga greu la noi in tara !! Pentru unii este usor sa stai cu fundul p scaun sa raspunzi la telefon si sa promiti,,,as vrea sa se posteze acest mesaj daca tot santeti o asa firma serioasa ce face-ti doar promisiuni! Va multumesc anticipat:-)

Andy Sambata, 03 Ian 2015

si eu am semnat un contract de mediere cu aceasta firma.....pe data de 8.1.2015 imi expira contractul nici macar nu au avut bunavointa sa-mi dea un telefon in 6 luni.

Ajuta si tu comunitatea impartasind experienta ta in Global Personal Management SRL
George Duminica, 21 Dec 2014

Lipanu , Pt ce sa semnezi contract cu ei , daca eu am asteptat 6 luni zi nu am plecat nici pana azi cu ei :)

lipanu Vineri, 19 Dec 2014

as vrea sa stiu si eu niste detali despre aceasta firma daca ma puteti informa , oameni ...

tupac Vineri, 19 Dec 2014

george dute sa iti iei bani inapoi,,,,

George Joi, 18 Dec 2014

timp de 6 luni tot am sunat din 2 in 2 saptamani si raspunsul era acelasi " nu am ...

... Luni, 15 Dec 2014

Contractul de mediere se face pe 6 luni ! Nu mai ai ce sa mai astepti !

wolf29 Luni, 15 Dec 2014

A plecat cineva cu aceasta firma anul acesta?dati si voi un semn sa stim si noi.

tupac Duminica, 14 Dec 2014

george cum astepti de 7 luni fara sa iei nici o masura,,,,chear nu a plecat nimeni cu ...

george Marti, 09 Dec 2014

eu astept de 7 luni de zile si nu am primit nici un raspuns nici pana azi :)

ghid Luni, 08 Dec 2014

pai si nu ai cerut nici o explicatie dc te amana ....daca te amana si p data de 8 ...

laur Luni, 08 Dec 2014

si eu trebuia sa plec tot pe 30 dar nu ma sunat nimeni dupa am sunat pe nr din ...

... Duminica, 07 Dec 2014

nici noi nu am fost sunati. am sunat noi si ni sa spus ca nu plecam pe data de 10 pt ca ...

wolf29 Joi, 04 Dec 2014

Pe mine nu m au sunat.Vad ca pe voi v au programat plecarea pe 10. dar unde?si la ce? in ...

mia a zis p 8

box21 Miercuri, 03 Dec 2014

Cum tea programat p 10 mie p 8 mia zis urmatoarea plecare, cred ca la fiecare va promite ...

box21 Miercuri, 03 Dec 2014

Deea ai aflat ceva lasami nr tau:-) sa stiu ce sa fac

... Marti, 02 Dec 2014

noi am fost programati pt. data de 10. 12. 2014 mai este cineva pt. aceasta data ?

www Joi, 27 Noi 2014

ceva noutati ???

wolf29 Luni, 17 Noi 2014

Exista posibilitatea ca o firma de recrutare sa ti faca contractul si sa lucrezi pentru ...

Locuri de munca Bosch Romania (Robert Bosch SRL) Data Analyst - Bosch Cluj
Robert Bosch SRL - R&D ...
Cluj Napoca, Job national
  • Asigurari servicii stomatologice
  • Pachet gradinita copii
Game tester
Inginer proiectant ...
  • Asigurare medicala pentru membrii familiei
Merci meme123! O companie care se respecta ar trebui sa faca acest lucru, parerea mea. Am mai fost la interviuri la alte firme si am ...
Gya33 21.08.2017
Cristophor 20.08.2017
Care este salariul de bază ca reprezentant comercial pharma?
andreidp 20.08.2017
Manager Trainee
NOC Technician
IT Support
Suport tehnic
Asistent manager
Liber profesionistii, acei oameni care se descriu a fi proprii lor sefi, sunt din ce in ce mai numerosi pe piata muncii. Indiferent de ...
Acum insa urmeaza prima intalnire de lucru, cea in care seful se va comporta ca... seful, nu ca un partener de dialog, asa cum a fost la ...