Graftex Prodcom - Bigotti

• Site: www.bigotti.ro

Forum despre Graftex Prodcom - Bigotti

Crissta Luni, 15 Iun 2015

Ne poate da cineva cateva detalii despre mediul de lucru, personal, salariul pentru un lucrator comercial? Multumesc!

stefan Duminica, 06 Iul 2014

Imi puteti spune, va rog, ce salarii acorda Bigotti pentru full-time? Dar part-time?

Ajuta si tu comunitatea impartasind experienta ta in Graftex Prodcom - Bigotti
Alex Luni, 27 Ian 2014

Totul se bazeaza pe favoritisme, degeaba esti bun daca un angajat vechi de 5 ani care nu stie sa utilizeze PC-ul desi este si atributia lui/ei si nu stie sa lege doua cuvinte in engleza desi magazinul are si clienti straini, acel angajat vechi va avea prioritate iar un angajat nou venit dar competent va fi relocat/ concediat din diverse motive cum ar fi reducere de personal. Peste cateva luni se fa angaja alt om pe acel post care daca stie unde sa-i pupe pe cei vechi va ramane angajat. Nu conteaza cat esti de bun pe vanzari ci cate poti sa inghiti, in rest se plateste bine dar se si munceste bine. Sper ca am fost de folos

Locuri de munca NXP Semiconductors Romania Software Internship - Embedded Software for Automotive Applications - firmware
NXP Semiconductors Romania
Locuri de munca Continental Automotive Group Romania Hardware Test Engineer _ Sibiu_R&D_VED
Continental Automotive Group ...
Sibiu
Locuri de munca Marquardt Schaltsysteme SCS Test equipment engineer
Marquardt Schaltsysteme SCS
Sibiu
Locuri de munca Honeywell Romania Technical Support Specialist with French-HBT
Locuri de munca Continental Automotive Group Romania HR Learning Designer - TSR
Continental Automotive Group ...
Office manager
SEO Specialist