H&M Romania

Comert

• Site: www.hm.com/ro

Forum despre H&M Romania

bibi Duminica, 23 Mart 2014

buna,puteti sa mi lasati adresa unde as putea sa mi depun un cv pt h&m?!multumesc!

alexa Luni, 10 Feb 2014

Eu am aplicat in 2013 pentru un post de store manager. Dupa 2 interviuri grele,am ajuns la al trei-lea,care era de fapt o proba psihica cred. Dupa 6 ore de teste intense,in cadrul unui grup de 10 concurenti,am picat cu brio. Aveau nevoie de un singur store manager. Probele au fost super-aberante. spun asta in cunostinta de cauza,deoarece am o experienta solida in domeniu si mai si aplicat pentru posturi de conducere in cadrul altor companii si asa ceva nu am intalnit. Dovada vie ca sunt altceva decat afiseaza este ca cel selectat din grupul meu de aplicanti, a refuzat colaborarea. Consider ca sunt superficiali si dezinteresati si ca la un candidat cauta orice altceva decat experienta sau alte abilitati specifice postului (si aici ma refer la varsta si aspect fizic de top-model).

Ajuta si tu comunitatea impartasind experienta ta in H&M Romania
tu Marti, 03 Dec 2013

6 ore - 1000 lei + bonuri aferente 6ore
8 ore - 1200 lei + bonuri

eu Luni, 02 Dec 2013

cat este salariul la 6/8 ore? net...si tichete de masa?

hahaha Luni, 28 Oct 2013

Lucrurile nu sunt atat de roz precum par. Foarte multi isi doresc sa ajunga sa lucreze ...

Anonymous Miercuri, 16 Oct 2013

Aplicati pe site-ul lor daca va intereseaza(dar doar daca e job pus pe site), pentru ca, ...

lica Luni, 14 Oct 2013

hey, chiar nimeni nu stie nimic de aceasta firma?

lica Sambata, 07 Sep 2013

stie cineva cam care este salariul pt store manager

deea Joi, 05 Sep 2013

In ce consta al doilea interviu? Puteti sa ne spuneti si nou ?

BL Joi, 29 Aug 2013

nu exista si program de 8 ore.care e mediul de lucru..stie cineva?

M.L Luni, 05 Aug 2013

salut!am si eu o intrebare. nu stiti daca cumva se fac angajari in Cluj? :)

flo Vineri, 05 Iul 2013

in ce oras si pentru full time 8 ore cat e salariu ?

ics Joi, 04 Iul 2013

in ce oras ai fost la interviu?

crishtian Joi, 04 Iul 2013

Am fost la cateva interviuri la HM: primul interviu este la sediu unde te chinui cu niste ...

bibi Duminica, 12 Mai 2013

mda...aplici pt o pozitie si te suna pt asistent vanzari la 4 ore pe zi. explicatia: ...

R Miercuri, 08 Mai 2013

nimic despre H&M?

Locuri de munca British American Tobacco Romania Talent Operations Specialist
British American Shared ...
BUCURESTI, Job national
Locuri de munca Easy Asset Management IFN SA (iCredit) Casier Tulcea
iCredit
Tulcea
Last update: 08.06.2017
Locuri de munca Federal-Mogul Friction Services SRL Business Analyst - Planning (temporary)
Federal Mogul Motorparts
Last update: 22.08.2017
Locuri de munca ING Romania Ofiter Telesales ING Office Bucuresti
ING Bank
Last update: 27.07.2017
Network engineer
Game tester
  • Concediu de crestere a copilului
  • Traininguri / formari profesionale oferite gratuit sau cu reducere
Inginer proiectant ...
  • Concediu de maternitate & paternitate
Bia, poti te rog, in masurile acceptate de lege si de regulamentele site-ului, dezvolta atributiile zilnice pe pozitia primita. & ...
spiridon_magu 22.08.2017
Salut, știe cineva care este salariul minim pentru rusă?
Ed 22.08.2017
Ai fost la interviu?
Mcris 22.08.2017
GL Specialist
Manager Trainee
Agent vanzari telesales
Aceasta este concluzia la care a ajuns un studiu realizat de catre o echipa mixta de cercetatori din Olanda si Israel. Autointitulat primul ...
Liber profesionistii, acei oameni care se descriu a fi proprii lor sefi, sunt din ce in ce mai numerosi pe piata muncii. Indiferent de ...
Acum insa urmeaza prima intalnire de lucru, cea in care seful se va comporta ca... seful, nu ca un partener de dialog, asa cum a fost la ...