Happy Studio

Nu sunt evaluari
  • Site: www.happy-studio.ro

Forum despre Happy Studio

Dhyana Vineri, 23 Mai 2014

Care este limita maxima de varsta pe care o acceptati? 31 - 33 reprezinta o problema?

Lala Marti, 11 Feb 2014

Buna! sunt interesata de o viitoare colaborare cu acest studio..si am cateva curiozitati. As fi interesata mai exact de cerintele legate de program, sunt niste ture care trebuie respectate intocmai? care este numarul de ore obligatoriu de atins pe saptamana, respectiv luna? se poate lua de exemplu un liber de 5 zile consecutive pe luna, tinand cont ca nu as avea posibilitatea fizica de a lucra sub nici o forma? sau este imperios necesar lucrul a cate x zile din fiecare saptamana a lunii? sub ce forma de contract se face angajarea? voi avea obligativitatea de a lucra cel putin o anumita perioada la studio? si daca da, despre ce perioada este vorba?
As mai fi interesata de ce anume as avea nevoie pentru a lucra? Anumite tinute, jucarii etc? presupunand ca nu detin nimic de acest gen, cum as putea lucra? Sper ca imi veti raspunde la intrebari si imi va fi mai usor sa pot lua o decizie!

Locuri de munca The Office Manager
The Office Manager
Operator Asamblare
Bonusuri sau prime salariale, loc de munca stabil, posibilitate de a face ore suplimentare
Administrator
Colegi în mare parte ok și dornici sa te ajute
Aspecte PRO nu cred ca exista si nici nu vor exista in aceasta "firma" pur romaneasca. ...
Account Manager
Consultant farmaceutic
Mat Planning/Prod Ctrl ...