Help Net Farma

• Profil companie inactiv
  • Site: www.helpnet.ro

Forum despre Help Net Farma

Mango Marti, 27 Iun 2017

Ma poate ajuta cineva cu informatii despre farmaciile Helpnet?

monav Miercuri, 13 Mai 2015

Am fost la mai multe interviuri si testari la ei si am constatat cu stupoare ca o Coordonatoare de Resurse Umane poate sa ma intrebe cu seninatate daca sunt casatorita, daca am copii, unde lucreaza sotul! Mi se pare scandalos!!!!

Ajuta si tu comunitatea impartasind experienta ta in Help Net Farma
Anishka Luni, 17 Nov 2014

Am fost la 2interviuri dintre care unul pe calculator, pentru postul de operator calculator,le am trecut pe ambele, m au trimis la o farmacie pentru a vb cu diriginta de farmacie, mi au zis ok de luni incepi de la sediu.Luni mi au zis k asteapta contractul sa vina de la director de la semnat.A trecut o sapt nici telefon nici nu au raspuns nu nimic ,au trecut 2au trecut 3 saptamani .nimic...mi a dat dupa o luna mi a dat mesaj nici makr nu m a sunat si mi a zis k nu se mai poate .

Liviu Luni, 20 Oct 2014

Ce atributii are un farmacist in lantul HelpNet? Are aceleasi obligatii in ceea ce ...

Pentru a vizualiza toate informatiile va rugam sa intrati in contul dumneavoastra .

Luana Luni, 25 Aug 2014

Aveti idee cum e in alte dep? Cum ar fi marketing-vanzari?

Duca Roxana Vineri, 16 Mai 2014

Aveti idee cat e salariul unui farmacist? si care e programul de lucru?

emy Sambata, 16 Nov 2013

Acum salariul este de 8 mil, eu am refuzat colaborarea, oferta salariala mi se pare mica.

Elena Marti, 09 Iul 2013

Eu am fost in 2010-2011 la un interviu pentru postul de consultant la raionul de ...

Helene Vineri, 17 Mai 2013

Puteti da va rog mai multe detalii..?

Adinutza Miercuri, 20 Mart 2013

Ce imi puteti spune mai mult despre Help Net?

Diana Luni, 22 Oct 2012

Ce anume doriti sa aflati?

oana Duminica, 16 Sept 2012

poate cineva sa ne zica ceva despre HelpNet?

Locuri de munca A&D Pharma Asistent farmacist Bucuresti
Locuri de munca Farmaciile Dona Farmacist- Resita, Valea Jiului
Farmaciile Dona
Petrosani, Resita, Lupeni
Transport planner
Industrie dinamica, provocari continue, rampa de lansare
Profesionalism, dedicatie, smpatie.
Montator subansamble