Holver

3.5
  • Site: www.holver.ro

Forum despre Holver

dandan Marti, 14 Apr 2015

Nu recomand decat ca job de tranzit. Desi compania mama e respectabila, filiala Ro e condusa de un management care lasa de dorit, ca dovada: rezultatele financiare publice, managementul personalului, viziunea pe termen scurt, pozitia pe piata. Puncte forte: infrastructura companiei :sedii, birouri, depozite, mijloace de comunicare, informare, de lucru ok, salarii platite la timp, legalitate in majoritatea operatiunilor si obligatiilor catre salariati. Puncte minus: cariera pe termen lung doar acceptarea unor decizii luate in majoritatea lor in momente de euforie bahica sau toxica, nerecunoasterea sau reatribuirea in familie a rezultatelor pozitive,etc. Imposibilitatea dezvoltarii profesionale si a promovarii.

stejar Joi, 12 Dec 2013

Am sa fiu scurt:
Salarii mici, cu toate ca firma nu este deloc una mica. Salariile se platesc si totul este pe CM. Nu veti auzi decat de proceduri si raportari.

Ajuta si tu comunitatea impartasind experienta ta in Holver
mihnea Sambata, 12 Ian 2013

am uitat sa mentionez ma intereseaza pentru Iasi pe vanzari.

mihnea Sambata, 12 Ian 2013

si eu sunt interesat de ceva opinii de cei care lucreaza acolo la Holver.

Pentru a vizualiza toate informatiile te rugam sa intri in contul tau.

Catalin Sambata, 12 Ian 2013

ce stiti despre firma asta? as dori si eu mai multe informatii despre ce e la Brasov.

Pentru a vizualiza toate informatiile te rugam sa intri in contul tau.

Ofera multe beneficii pentru angajati : pachet de sanatate , reducere la cumpararea unui autoturism ...
CSR
Pachet SalarialProiectul (pentru cine e pasionat)ManagementColectivulFacilitatile
- Flexibilitatea programului- Colegii- Locatia
Call Center Department