HP

BPO & Servicii

• Site: www.hp.com

Forum despre HP

Grupul HP s-a impartit in a doua parte a anului trecut in doua entitati diferite: Hewlett Packard Enterprise si HP Inc.

Puteti impartasi in continuare experientele voastre, pentru acest lucru va rugam sa alegeti una dintre cele doua companii.

Vasile Luni, 23 Dec 2013

@alle - in continuare nu intelegi ca intrebarea ta este mult prea generala.
sunt mii de joburi in tot hp-ul unde poti lucra pe italiana.

mai pe scurt de entry level unde poti accede de afara contract-admin, sales support, procurement, toate joburi unde vorbesti cu cineva sau faci facturi sau alte mici d-astea, specific pe italiana - tu ai vreo idee de vreun job sau pescuiesti in ocean?

jobul se ocupa cu ce scrie in job description - salariul tot pe la 1800-1900 e la incadrare.
hai poate 2000 cu specific pe italiana. dar depinde de la job la job.

o lista cum vrei tu de la A la Z si cu detalii si cu specific si cu salariu nu-ti poate oferi nimeni. trebuie sa urmaresti ceva.

daca doar vrei sa te lauzi ca stii italiana si vrei sa vezi ce poti face cu asta, nu te obosi!
sunt putine pozitii si oricum o multime de oameni din interior, nu e vreun skill deosebit.

alle Duminica, 22 Dec 2013

@vasile, pai tocmai asta am intrebat ce proiecte au pe italiana? Vanzari backoffice? Cu ce anume se ocupa si cam ce salarii

Ajuta si tu comunitatea impartasind experienta ta in HP
Vasile Duminica, 22 Dec 2013

@alle - ce "posturi de italiana"? sunt zeci poate sute de joburi "pe italiana"..
@Andy - ca TL nu ai niciun spor de salariu. e acelasi salariu, faci ce faceai inainte doar ca ai tu senzatia ca esti mai breaz, desi nu esti...ai niste mici taskuri in plus in fata supervisorului...in cifre, probabil 1800-1900 de lei.

Andy Joi, 19 Dec 2013

Cat este salariul pe postul de Team Leader Credit & Collections?

alle Joi, 19 Dec 2013

de posturile pe italiana imi poate spune cineva ceva? ce anume se face si salarii? ...

sefu Miercuri, 18 Dec 2013

Vasile Miercuri, 11 Dec 2013

@printre dinti daca esti din interior nu-ti trimite nimeni de la HR nimic...doar daca ...

printre dinti Marti, 10 Dec 2013

nu va plangeti ca va da cu tifla-n cap cei care aplicati din exterior. acelasi tratament ...

Cristina Marti, 10 Dec 2013

Buna, am avut doua interviuri telefonice la HP pentru pozitia de Operation Specialist ...

Elena Luni, 09 Dec 2013

Buna! Am si eu un interviu cu managerul la HP pt pozitia de customer account ...

Vasile Luni, 09 Dec 2013

un test banal de genul 2-3+1=? (vreo 20 de intrebari).un test de limba, in cazul tau ...

Elena Vineri, 06 Dec 2013

Poate cineva sa-mi dea mai multe detalii despre postul Operations Specialist pe limba ...

traducere Joi, 05 Dec 2013

iti dai seama ca 6 ani de experienta ca financial analyst e exagerat.la fel MBA.celelalte ...

MMA Joi, 05 Dec 2013

Daca stie cineva din "interior" care sunt cu adevarat cerintele pentru Senior ...

Ursu2387 Miercuri, 04 Dec 2013

Salut!am fost acum cateva zile la interviul final pentru o pozitie din cadrul hp.aveti ...

Ursu2387 Miercuri, 04 Dec 2013

@eu Sambata, 30 Noi 2013

Cateodata fizicul unei d-soare este ceea ce te face sa mergi mai departe :))

eu Sambata, 30 Noi 2013

Am avut recent "oportunitatea" de a lucra cu cativa manageri din HP si vreau sa ...

@simplyred Vineri, 29 Noi 2013

O sa dai o serie de teste care ca dificultate sunt medii spre dificile.

simplyRed Vineri, 29 Noi 2013

am aplicat si eu ptr. customer account admin. Poate sa-mi spuna si mie cineva care este ...

Locuri de munca Honeywell Romania Capital Buyer -  German -2 years
Last update: 24.07.2017
Locuri de munca OTP Bank Romania   Multifunctional Advisor - Bucuresti
OTP Bank
Last update: 31.07.2017
Locuri de munca Automatic Data Processing - ADP Romania Java Parameter Specialist (GXP Link) with FRENCH
Automatic Data Processing ...
Last update: 06.07.2017
  • Abonament la sala de fitness / masaj
Accounts Payable
  • Traininguri / formari profesionale oferite gratuit sau cu reducere
  • Teambuildinguri / evenimente de relaxare oferite de catre companie
uite lucruri bune: http://portal.just.ro/3/SitePages/Dosar.aspx?id_dosar=300000000777465&id_inst=3#Informaţii_generale
lucruribune 18.08.2017
A fost totul Ok pana in momentu in care am inceput zilele de proba, interviu l-am tinut intr-o hala/depozit mare/birouri si ca trebuie sa ...
comr30 17.08.2017
Trista povestire . Cand te gandesti ce promisiuni frumoase erau spuse la inceputul programului si ce frumos erau structurate cele 9 luni ...
NicolasD 17.08.2017
Special Pricing ...
Inginer proiectant ...
System Engineer
Vanzari prin telefon (Sales Account Manager)
Support Renewals Representative
Statisticile realizate de Institutul National de Statistica (INS) referitoare la evolutia economiei romanesti in primele sase luni ale ...