HP

• HP

Acest angajator nu comunică, momentan, despre brandul său în comunitate.

Reprezinți compania?
Activează-ți profilul

Forum despre HP

Grupul HP s-a impartit in a doua parte a anului 2016 in doua entitati diferite: Hewlett Packard Enterprise si HP Inc. Puteti impartasi in continuare experientele voastre, pentru acest lucru va rugam sa alegeti una dintre cele doua companii.
didi Duminică, 09 Oct 2011

@radu: o sa dai o serie de testari de limba engleza si limba italiana, rationament matematic, logica matematica, abilitati functionaresti si inca 2 pe care nu mi le mai aduc aminte(sunt usoare in general), apoi daca treci de testari te vor suna ptr un interviu care va fi in romana,engleza si italiana iar daca treci si de asta o sa ai un interviu cu seful de echipa. nu te bucura pana nu semnezi contractul, cei din firma care vor job-ul au intaietate. daca mai vrei info despre testari anunta-ma

Radu Joi, 22 Sept 2011

@Ana M: nu au specificat, doar s-a prezentat ca fiind de la HP si ca ar cauta vorbitori de limba italiana dar la nivel incepator mediu. oricum nu puteam sa vb atunci siam stabilit sa ma sune tot asa dar sa vb si in italiana.

Răspunde
Sunt utile aceste informații?
Ajută și tu comunitatea împărtăsind experiența ta în HP
Ana M. Joi, 22 Sept 2011

de la ce departament, pt ce proiect te-au sunat?

Răspunde

Oferte care ți s-ar potrivi

Radu Miercuri, 21 Sept 2011

Stie cineva cum se desfasoara interviurile? m-au sunat ca am avut in cv italiana si am ...

Pentru a vizualiza toate informațiile te rugăm să intri în contul tău.

Locuri de muncă
TELUS International Romania