Huawei Romania

Telecomunicatii

• Site: www.huawei.com

Forum despre Huawei Romania

MR. H Luni, 27 Mai 2013

Glumeam man ...chill. Nu depinde de manpower nimic referitor la recrutarea ta. O sa ii cunosti cand faci medicina muncii . Atat ! problema cu raspunsul este ca dureaza mult pana se dau toate aprobarile ( din Ro - China , si invers ) . Singura problema este poate salariul pe care l-ai cerut . Daca nu li se pare lor avantajos o sa astepte si cererile altor candidati si la urma o sa se faca o lista de prioritati . La nivelul acesta ( daca ai trecut testul si interviul tehnic ) nu mai conteaza cunostinte sau experienta , tine numai de suma ceruta . Imi pare rau ....dar asta e realitatea .

boss Luni, 27 Mai 2013

ok ...poate in ce priveste ideea de manpower ,vorbesc prostii,pt ca chiar nu stiu cu ce se mananca toata ierarhia asta ,ideea de manpower o cunosc ca fiind omul de care depinde intreaga ta recrutare ,...ceea ce ma intereseaza este in fond si de fapt ce inseamna ca a trecut perioada asta fara nici un raspuns ? au mai fost chemati oameni si dupa perioada asta ? sau a fost tot timpul raspuns negativ daca a trecut perioada asta ? (p.s. in ce priveste nickname-ul meu nu are nici o relevanta ,ce voiam eu era deja ocupat ,n-a fost prima mea optiune ,n-ai de ce sa fii ironic )

Ajuta si tu comunitatea impartasind experienta ta in Huawei Romania
MR. H Duminica, 26 Mai 2013

"MANPOWER <-> managerul de proiect", vorbesti prostii . manpower se ocupa doar de payroll( un fel de PR ) . Nu sunt manageri de proiect, ma faci sa rad , aia abea stiu sa se lege la pantofi .
Daca iti pui numele "boss" ceva ma face sa cred ca nu o sa te sune .

boss Vineri, 24 Mai 2013

MANPOWER <-> managerul de proiect

boss Vineri, 24 Mai 2013

salut int , te-au mai contactat ? cumva sunt in aceeasi situatie ,si as dori sa stiu la ...

mariana1991 Miercuri, 22 Mai 2013

Stiti cumva cum se lucreaza la front office,care e salariul?Ms anticipat!

A Luni, 20 Mai 2013

salut int , intr adevar ai dreptate .. pe pozitia ta , daca ai si experienta ar trebui sa ...

corina Luni, 13 Mai 2013

Buna ! Am maine programat un interviu pentru Payment Accountant .Care sunt salariile, ...

y Joi, 09 Mai 2013

nu va mai agitati atata!!!!! e un test si un interviu ca toate interviurile!!! ce atata ...

r Miercuri, 08 Mai 2013

Student/anamaria/Iulia, puteti sa ne spuneti,cu multumirile anticipate, in ce consta acel ...

face Luni, 06 Mai 2013

imi puteti spune care e nivelul salarial pentru pozitia global technical service engineer ...

Student Luni, 06 Mai 2013

Anamaria ce ti-a dat la test?

anamaria Luni, 29 Apr 2013

please, am interviu in curand si as avea nevoie sa stiu cam ce ar trebui pt acest test:d

anamaria Luni, 29 Apr 2013

buna, as avea si eu nevoie de cateva detalii despre testul pt Accounts Payable, are ...

curios Marti, 16 Apr 2013

Pe partea de BSS care este nivelul salarial pentru un candidat cu 4 ani de experienta ...

mistretul albastru Marti, 16 Apr 2013

As vrea sa stiu in ce masura as putea sa ma angajez la aceasta firma din moment ce se ...

Iulia Luni, 15 Apr 2013

Alina, in ce consta testul de conta pt Accounts Payable?

B Miercuri, 27 Mart 2013

@A Daca inca lucrezi , inseamna ca suntem colegi . Ce nu inteleg sunt urmatoarele : - ...

A Marti, 26 Mart 2013

ma baieti stati cuminti ca la hw nu e lapte si miere dupa cum spun unii mai sus.. pe ...

abc Duminica, 24 Mart 2013

@Int,eu am mai sunat-o pe tipa de la HR si mi-a zis ca tre sa mai astept, ca inca nu s-au ...

Locuri de munca DK Global Recruitment Great salary package for German speakers in Bucharest! General Ledger role  RS
Last update: 09.08.2017
  • Concediu de crestere a copilului
Inginer proiectant ...
  • Concediu de crestere a copilului
Cristophor 20.08.2017
Care este salariul de bază ca reprezentant comercial pharma?
andreidp 20.08.2017
Ati fost angajat?