Huawei Romania

• Profil companie inactiv
  • Site: www.huawei.com

Forum despre Huawei Romania

re Marti, 24 Dec 2013

dar pe tehnic cum sta treaba?

James Luni, 23 Dec 2013

Salut

Lucrez in HW la AP de 1 an si jumatate...Conteaza foarte mult echipa din care vei face parte...sunt 3 manageri pe AP si fiecare are stilul sau de lucru. Organizarea nu este un punct forte si din acest motiv se sta peste program ( si de cele mai multe ori nu se plateste)...pe principiul, daca nu iti convine, poti sa pleci.
Daca este primul job, este ok...dar cariera, nu se poate face aici ...cel putin pe accounting

Ajuta si tu comunitatea impartasind experienta ta in Huawei Romania
hi Vineri, 20 Dec 2013

Salutare,

Cum este contractul la Huawei: pe perioada determinata si pe urma permanent sau sunt cazuri in care este si direct permanent?
AM inteles ca in general e pe perioada determinata si pe urma se prelungeste..cum ca asa ar fi politica firmei
In ce conditii iti face un contract permanent din prima?Este vorba numai de experienta sau si de proiecte si modul in care merg lucrurile in firma?

brad Miercuri, 18 Dec 2013

Dar pe AP s-a angajat cineva? Cum au fost testele? Cum e la job, efectiv? :-)

Pentru a vizualiza toate informatiile va rugam sa intrati in contul dumneavoastra .

DC Vineri, 06 Dec 2013

are cineva informatii despre postul de Project Specialist?

biscuite Marti, 03 Dec 2013

celor din interior: Project Quality Manager va spune ceva? mediu de lucru, load, ...

je Luni, 02 Dec 2013

Salut, pe tehnic se poate ajunge sa lucrezi si non-stop, nu glumesc!

ty Marti, 26 Nov 2013

deea, ai avut interviu si cu dir. economic? cum a fost?

Xxy Marti, 26 Nov 2013

Lumea vrea sa stie cum e la huawei. Despre asta e vb aici.Nu vad ce tot intrebati de ...

deea Marti, 26 Nov 2013

ty, am aplicat pentru accountant payable. de ce?

ty Luni, 25 Nov 2013

deea, pt ce post ai aplicat?

deea Joi, 21 Nov 2013

stie cineva pana la urma cate interviuri se dau pentru angajare? am participat deja la 3 ...

milup Miercuri, 20 Nov 2013

pentur pozitia project specialist poate da cineva detalii, eventual date referitoare la ...

Adela Luni, 18 Nov 2013

Pe marketing se fac angajari?

AAA Luni, 18 Nov 2013

Stie cineva, dupa ultimul interviu, la cat timp iti vine un raspuns ?

mmm Vineri, 15 Nov 2013

Am dat testele si sunt destul de grele.

AAA Joi, 14 Nov 2013

@Bolo1981Citeste anuntul pentru care ai aplicat. Acolo ar trebui sa-ti recomande ei niste ...

Bolo1981 Joi, 14 Nov 2013

Buna ziua stiti in ce constau in mare la ei testele de network si server...asta scrie in ...

mmm Joi, 14 Nov 2013

AAA. pentru postul de Desktop & Terminal Support Engineer.

AAA Miercuri, 13 Nov 2013

Test pentru ce post ?

Locuri de munca Vodafone Romania System Engineer
Locuri de munca Vodafone Romania Geo-Maps Engineer
Vodafone Romania
Locuri de munca Vodafone Romania Cloud & Hosting 2-nd Line Engineer (Network Security)
Locuri de munca UPC Romania Consilier Vanzari Relatii Clienti - Cluj Napoca
UPC Romania
Cluj Napoca
Locuri de munca Vodafone Romania Software Developer, MBB
E-Commerce Asistent
Program lejer de lucru cu pauza de masa inclusa in program (8 h de lucru din care 30 min pauza de ...
Salariul este atractiv, programul foarte ok!
Supervisor
Program flexibil, colectiv tanar, colectiv ambitios
Integration Engineer
Agent livrator