Huawei Romania

Telecomunicatii

• Site: www.huawei.com

Forum despre Huawei Romania

gigi Miercuri, 13 Noi 2013

700$ up in principiu dar depinde de experienta anterioara pe care o ai si relevanta pt postul acesta si na cat de bine te si vinzi .
Dar un cuvant de care sa ti seama scartari :)

AAA Luni, 11 Noi 2013

salut,
Cunoaste cineva un range de salarii pentru postul de BSS Telecom Engineer ?

Ajuta si tu comunitatea impartasind experienta ta in Huawei Romania
corina Luni, 11 Noi 2013

salut,

pentru postul de Junior Cost & Revenue care ar fi salariul de inceput? este aceeasi incadrare ca pentru Junior AP? eu as avea experienta ....pot sa avansez relativ repede? adica intr-un an?

merci frumos pentru raspuns!

Simi Joi, 07 Noi 2013

Salutare,as dori sa stiu un salarii range netul pt o positie de BSS ...

Madalin Miercuri, 06 Noi 2013

Daca e cineva care lucreaza ca IP network planning & Optimization Engineer ar putea ...

aaa Miercuri, 06 Noi 2013

Va salut, urmeaza sa ma duc la un interviu pentru postul de Desktop & Terminal ...

larisa Vineri, 18 Oct 2013

ce salarii sunt pentru junior account payable?

pru Miercuri, 16 Oct 2013

Salut, poate cineva da detalii legate de postu IP Customer Support Enginner? conditii, ...

Erica Sambata, 05 Oct 2013

As dori si eu cateva informatii legate de postul de Customer Care, salarizare, ...

ala micu Joi, 03 Oct 2013

pt cine nu are bani inainte de plecare se poate aplica pt cache advance de 2k euro. din ...

@eu Joi, 03 Oct 2013

Ai mai primit vreun raspuns ceva?sunt si eu in aceiasi situatie.

un-greu Luni, 30 Sep 2013

mi se pare foarte aiurea..sa stai plecat pe banii tai atata timp si sa-ti deconteze cand ...

o fosta Luni, 30 Sep 2013

este adevarat. Daca pleci in strainatate, cand te intorci trebuie sa aplici in sistem pt. ...

un slab Vineri, 27 Sep 2013

nu nu e adevarat

un-greu Joi, 26 Sep 2013

e adevarat ca daca esti trimis in strainatate ti se deconteaza diurna dupa ce te intorci ...

marian Marti, 24 Sep 2013

am fost la ei acum 1 luna am dat un test cu numere prime si niste intrebari despre ip si ...

coco Luni, 23 Sep 2013

+niste certificari in domeniu

coco Luni, 23 Sep 2013

dar pentru un inginer cu 5 ani experienta pe FO si BO?

gia Luni, 23 Sep 2013

pt global ingineer cam care e salariul? daca ai experienta anterioara de fo de 2 ani?

alfonso Duminica, 25 Aug 2013

@boieru miha mara pt Global Technical Services Engineer suma e salariu de baza sau baza ...

Locuri de munca Phi Partners C++ Consultant
Phi Partners
Last update: 27.07.2017
Locuri de munca Lidl Romania Vanzator Drobeta 4 Splaiul Mihai Viteaza Full Time (f/m)
LIDL Romania
  • Pachet gradinita copii
Game tester
  • Tichete cadou
Inginer proiectant ...
  • Asigurare medicala pentru membrii familiei
Am interactionat de doua ori cu aceasta firma, din punctul meu de vedere nu ii pot recomanda.De fiecare data am avut impresia ca am fost ...
Macatumba 23.08.2017
Buna ziua, stie cineva ce salarii ofera pentru postul de coordonator buyeri?
Trepadus 23.08.2017
Ai aflat ceva între timp?
Madalina028 23.08.2017
Casier si lucrator ...
GL Specialist
Consilier clienti
Suna foarte tentant sa lucrezi acasa, comod, fara teroarea condicii la ore mici, fara neplacerile provocate de un sef artagos. Sa fii ...
Dincolo de relatiile de munca, intre colegi se nasc adesea si relatii de natura personala, unele pozitive, altele mai putin. Petrecand ...
Aceasta este concluzia la care a ajuns un studiu realizat de catre o echipa mixta de cercetatori din Olanda si Israel. Autointitulat primul ...