Huawei Romania

• Site: www.huawei.com

Forum despre Huawei Romania

alfonso Duminica, 25 Aug 2013

@boieru miha mara pt Global Technical Services Engineer
suma e salariu de baza sau baza plus diurna?
adica cat e baza si cat e diurna sau bonus cum o fi

a Vineri, 23 Aug 2013

Proiectul Orange Spania inca nu e in NOC, nu s-a semnat deocamdata to insa te vor suna sa semnezi contractul in scurt timp. Le pleaca in jur de 20 de oameni din NOC in perioada asta.

Ajuta si tu comunitatea impartasind experienta ta in Huawei Romania
Eu Miercuri, 21 Aug 2013

Si eu am fost acceptat pentru un proiect la Huawei (Orange Spania), GNOC FO si am primit mail acum o luna din partea lor ca mai dureaza pana la semnarea contractului (estimativ o luna) si ca voi fi contactat pentru a mi se face o oferta imediat ce o sa semneze. Stie cineva in ce stare se afla semnarea proiectului? Ms

maria Miercuri, 21 Aug 2013

Referitor la angajari si manpower etc: daca Huawei a subcontractat recrutarea catre alte ...

Pentru a vizualiza toate informatiile va rugam sa intrati in contul dumneavoastra .

A Vineri, 16 Aug 2013

Salariu FO NOC Engineer, intre 2100 - 2800 lei, plus sporurile aferente adica un inginer ...

khazar Miercuri, 14 Aug 2013

Buna ziuaAveti idee pentru o pozitie de HR Business Partner cu cat este platitaStima

mamaie Miercuri, 14 Aug 2013

aceeasi intrebare ca sparkus, ce interval salarial este pentru Senior Engineering ...

khazar Marti, 13 Aug 2013

khazar Marti, 13 Aug 2013

sparkus Vineri, 09 Aug 2013

pt un post de Senior Engineering Procurement Buyer cam in ce interval se situeaza ...

Alex Joi, 08 Aug 2013

Puteti sa-mi spuneti va rog in cazul pozitiei de Global Technical Services Engineer cam ...

alessi Marti, 23 Iul 2013

poate cineva sa precizezi care este range-ul salarial pentru senior project manager?

boieru Vineri, 19 Iul 2013

Eu lucrez pt acesta pozitie din 2012 si salariul meu net este 2.700 Euro net.Stima!

miha Vineri, 19 Iul 2013

mara ai ramas in urma ... mai nou se ajunge si la 2300-2500 euro net pt pozitia asta

mara Miercuri, 17 Iul 2013

2000 euro

romania Duminica, 14 Iul 2013

Salut,Care e nivelul salarial pentru o pozitie de Global Technical Services Engineer?Sau ...

parpa Vineri, 05 Iul 2013

La QA cum sta treaba? Ce salarii sunt pentru junior si mid level?

fabio Miercuri, 03 Iul 2013

salut! Am si eu o intrebare legata de Huawei. Pe o pozitie de Front Office NOC, cam ce ...

gogo Marti, 28 Mai 2013

Salutare,Am mai multe intrebari: cand te angajeaza esti angajat Manpower sau Huawei?Iti ...

maia Luni, 27 Mai 2013

@AIn ce departament au fost cei siliti sa plece? TSD? (intreb din pura curiozitate)

Locuri de munca Telekom Romania Mobile Communications SA Specialist suport
Telekom Romania Mobile ...
Locuri de munca Vodafone Romania Order Management Specialist
Locuri de munca Vodafone Romania Engineer, 1st Line Support
Locuri de munca Vodafone Romania UC Service Solution Specialist
Locuri de munca Vodafone Romania DBA Specialist, MS SQL
E-Commerce Asistent
Program lejer de lucru cu pauza de masa inclusa in program (8 h de lucru din care 30 min pauza de ...
Salariul este atractiv, programul foarte ok!
Supervisor
Program flexibil, colectiv tanar, colectiv ambitios
Integration Engineer
Agent livrator