Huawei Romania

3.8
  • Site: www.huawei.com

Forum despre Huawei Romania

a Vineri, 23 Aug 2013

Proiectul Orange Spania inca nu e in NOC, nu s-a semnat deocamdata to insa te vor suna sa semnezi contractul in scurt timp. Le pleaca in jur de 20 de oameni din NOC in perioada asta.
Eu Miercuri, 21 Aug 2013

Si eu am fost acceptat pentru un proiect la Huawei (Orange Spania), GNOC FO si am primit mail acum o luna din partea lor ca mai dureaza pana la semnarea contractului (estimativ o luna) si ca voi fi contactat pentru a mi se face o oferta imediat ce o sa semneze. Stie cineva in ce stare se afla semnarea proiectului? Ms
Ajuta si tu comunitatea impartasind experienta ta in Huawei Romania
maria Miercuri, 21 Aug 2013

Referitor la angajari si manpower etc: daca Huawei a subcontractat recrutarea catre alte firme si firmele astea nu dau raspunsuri clare dupa interviuri, inseamna ca Huawei nu face angajari in momentul asta. N-are nici o treaba cu manpower, cunostinte etc. Pur si simplu nu se fac angajari acum.

De ce nu se fac angajari? Pt ca Huawei nu este sigur ca proiectele in stadiul de trial se vor concretiza, sau mai degraba cand anume se vor semna efectiv contractele. Ei strang cv-uri si fa interviuri pentru ca in momentul in care un contract pentru un contract este semnat, angajeaza rapid, nu mai pierd timpul cu recrutarea.

Problema reala ese ca industria telecom trece printr-o perioada se contractie si sunt relativ putine proiecte.

Sfatul meu pentru toti cei care au fost la interviuri si apoi n-au mai primit nici un fel de vesti: cautati-va job in alta parte, nu stati sa asteptati dupa ei. Ganditi-va cate oportunitati pierdeti asteptand.
A Vineri, 16 Aug 2013

Salariu FO NOC Engineer, intre 2100 - 2800 lei, plus sporurile aferente adica un inginer ...
khazar Miercuri, 14 Aug 2013

Buna ziuaAveti idee pentru o pozitie de HR Business Partner cu cat este platitaStima
mamaie Miercuri, 14 Aug 2013

aceeasi intrebare ca sparkus, ce interval salarial este pentru Senior Engineering ...
khazar Marti, 13 Aug 2013

khazar Marti, 13 Aug 2013

sparkus Vineri, 09 Aug 2013

pt un post de Senior Engineering Procurement Buyer cam in ce interval se situeaza ...
Alex Joi, 08 Aug 2013

Puteti sa-mi spuneti va rog in cazul pozitiei de Global Technical Services Engineer cam ...
alessi Marti, 23 Iul 2013

poate cineva sa precizezi care este range-ul salarial pentru senior project manager?
boieru Vineri, 19 Iul 2013

Eu lucrez pt acesta pozitie din 2012 si salariul meu net este 2.700 Euro net.Stima!
miha Vineri, 19 Iul 2013

mara ai ramas in urma ... mai nou se ajunge si la 2300-2500 euro net pt pozitia asta
mara Miercuri, 17 Iul 2013

2000 euro
romania Duminica, 14 Iul 2013

Salut,Care e nivelul salarial pentru o pozitie de Global Technical Services Engineer?Sau ...
parpa Vineri, 05 Iul 2013

La QA cum sta treaba? Ce salarii sunt pentru junior si mid level?
fabio Miercuri, 03 Iul 2013

salut! Am si eu o intrebare legata de Huawei. Pe o pozitie de Front Office NOC, cam ce ...
gogo Marti, 28 Mai 2013

Salutare,Am mai multe intrebari: cand te angajeaza esti angajat Manpower sau Huawei?Iti ...
maia Luni, 27 Mai 2013

@AIn ce departament au fost cei siliti sa plece? TSD? (intreb din pura curiozitate)
boss Luni, 27 Mai 2013

intr-adevar asta e realitatea si nu numai la ei ;))...merci mult de raspuns ;)

Locuri de munca Blue Point Telecom Operator Call Center
Reprezentant
  • Telefon de serviciu
Recrutor
  • Concediu de maternitate & paternitate
Bonurile de masa se acorda abia dupa trei luni, timp in care seful de sector te face treptat sa renunti singur prin tot felul de mizerii, ...
idnick 28.07.2017
Pentru locatia din Timisoara stiti ceva?
DenisaDeni 27.07.2017
AnnA91 27.07.2017
IT Helpdesk
Vanzari
Consilier comercial
Analist
Producătorul de țigări Philip Morris si-a anunțat intenția de a modifica liniile de producție a fabricii de țigarete din Otopeni ...