ID Sarrieri

Fax: 021.410.7993
    Site: www.sarrieri.com

Forum despre ID Sarrieri

alexandruic Marti, 14 Aug 2018

Am fost la un interviu recent pentru pozitia de Wholesale Representative.
Am apreciat faptul ca cea de la HR mi-a facut programarea prin SMS, eu neputand vorbi la telefon cateva ore bune cu o zi inaintea interviului cand am fost sunat pentru a participa.
Interviul insa mi s-a parut neprofesional: cel cu care l-am sustinut parea apatic si pentru prima oara am simtit ca sunt la un interviu de "umplutura". Pot intelege oboseala cuiva, nu si lipsa de interes, cel putin asta a fost senzatia perceputa. Cand am fost intrebat ce stiu despre companie, am apucat sa spun o fraza, iar apoi a continuat cel cu care am sustinut interviul cu date pe care deja le citisem si eu despre ei in incercarea de a ma duce cat mai pregatit. Interviul cred ca tinut maxim 30 de minute, incheindu-se destul de succint si apucand sa dau putine detalii despre aptitudinile mele. Cu toate acestea mentionez ca mi s-a vorbit frumos si politicos.
Am intrebat in cat timp pot primi un raspuns, mi s-a spus 2 saptamani, evident au trecut demult si nici macar un email template de respingere nu mi-au dat. Te-ai astepta in 2018 de la o companie care se pozitioneaza ca fiind brand de lux sa aiba un minim respect fata de un candidat, daca aplicam la chioscul de ziare din piata Victoriei mai ziceam. Nu inteleg de ce am fost chemat la interviu, mi s-a parut o pierdere de vreme pentru ambele parti.
Mentionez ca lucrez de peste 2 ani in industria fashion si indeplineam toate cerintele din job descriptionul lor, nu aplic doar de dragul de a aplica la joburi.

ada Vineri, 31 Ian 2014

Id sarrieri, am citit pe forum-uri despre ei, salarii de 7 mil. Mi sa oferit un salariu in mana de 1000 lei + bonusuri. Toate bune si frumoase. La birou la semnat de acte mi s a pus contractul in fata cu salariul brut de 1370 lei si progr de 8 ore. Dupa ce am semnat un catastif de acte mi sa pus in fata un ultim document o anume garantie de care nu aveam habar cu suma de 70 lei. Prin urmare salariul este de 930 lei- 50 lei un abonament Ratb se ramane cu 880 lei. Acum sa vedem dk dau banii la timp

Ajuta si tu comunitatea impartasind experienta ta in ID Sarrieri
ANONIM-BV Miercuri, 29 Mai 2013

Daca nu a scris nimeni mai nimic de aceasta firma o sa va zic eu cum sta treaba!
Pai in primul rand daca va intereseaza partea financiara este destul de ok depinde ce functie ai ...pt.un junior buyer se ia in jur de 18 mil ....pt.un job de asa zis''asistent manager''se ia 20 mil....si cam pe aici se invart sumele in afara de asa zisii sefi sau contabilitatea!
Colegii ca peste tot si ok dar si de evitat!

GICU Miercuri, 08 Mai 2013

sunt in reorganizare, lumea pleaca, vine, cu incasarile/vanzarile nu stau prea bine dar ...

Pentru a vizualiza toate informatiile te rugam sa intri in contul tau.

QA Engineer
- atmosfera- tehnologii folosite- colegii
Mediu tanarMediu multiculturalExpunere la sisteme ERP
Program flexibil.
Operator roboti ...