IKEA Romania

• Profil companie inactiv
  • www.ikea.ro

Forum despre IKEA Romania

ana1988 Marti, 07 Nov 2017

Buna ziua, s-a mai angajat cineva de curand pe postul de relatii clienti, sesizari ...? Cum a fost interviul?

alina631
A raspuns lui ana1988
Miercuri, 08 Nov 2017

Am depus CV-ul pt operator relatii clienti, dar nu m-au contactat inca. Stii cam ce salarii au?

ana1988
A raspuns lui alina631
Sambata, 18 Nov 2017

Nu stiu nimic. Tu? Ai mai aflat ceva?

mita Miercuri, 29 Oct 2014

salariu pentru junior business developer? procesul de recrutare care este? mersi

Ajuta si tu comunitatea impartasind experienta ta in IKEA Romania
Ana Luni, 19 Mai 2014

A lucrat cineva in departamentul de relatii clienti si poate oferi informatii?

andrei Sambata, 26 Apr 2014

cat se plateste pt rolul de Business Developer, stie cineva?

Pentru a vizualiza toate informatiile va rugam sa intrati in contul dumneavoastra .

Dan Marti, 01 Apr 2014

salut , dar ce servicii prestezi pentru cei 7000 lei ceruti , ca salariu , bineinteles.

iooo Marti, 01 Apr 2014

@iooo acum cat timp ai fost la interviu, alte detalii ai aflat? Multumesc

iooo Marti, 01 Apr 2014

iglu,.....am fost la un interviu pentru un astfel de job...le-am cerut 7000 ron. Nu au ...

iglu Miercuri, 19 Feb 2014

Salut, pentru Business Developer (Buyer/Purchasing Specialist) poate oferi cineva ...

anonim Luni, 11 Nov 2013

A lucrat cineva in call center la ei? Pareri? Salariu pentru part time? Program?

simona Duminica, 28 Iul 2013

@ diana, max 3 mil

diana Marti, 16 Iul 2013

Buna! Imi puteti spune cat ia un lucrator comercial in vanzari - norma 4/6 ore? Multumesc.

Locuri de munca Lidl Romania Vanzator Tunari Part-Time (f/m)
Locuri de munca Lidl Romania Vanzator Iasi Blvd. Primaverii (f/m)
Iasi
Locuri de munca Linea Directa Communications - Studio Moderna Fashion Group (Top Shop) Consultant vanzari Ploiesti
Linea Directa Communications ...
Ploiesti
Locuri de munca Lidl Romania Vanzator Navodari Part-Time (f/m)
Navodari
Locuri de munca eMAG.ro - Dante International SA Operator Call Center (full time & part time)
eMAG.ro - Dante International ...
Casier
Salariul la timpConducerea este ok
Coordonator echipa
-Cultura organizationala-Oportunitati de dezvoltare profesionala-Oportunitati de invatare-Salariul ...
Analist credite
SalariuColectivBeneficii