Comert

• Site: www.inditex.com

Forum despre Inditex Romania (Zara, Pull & Bear, Massimo Dutti, Bershka, Stradivarius, Oysho, Uterqüe)

Simonica Marti, 17 Sep 2013

Buna!Si eu am fost chemata maine la 9:30 pentru assessment,dar nu pot ajunge :( Va rog sa scrieti cum a fost dupa ce terminati, sunt curioasa.Succes tuturor!
deea Marti, 17 Sep 2013

@ patrik Cand te-au anuntat ca o sa semnezi contractul? si eu am primit confirmare de la bershka dar mie mi s-a zis ca se semneaza contractul in perioada 7-9 octombrie.
Ajuta si tu comunitatea impartasind experienta ta in Inditex Romania (Zara, Pull & Bear, Massimo Dutti, Bershka, Stradivarius, Oysho, Uterqüe)
mishu Marti, 17 Sep 2013

@patrik OK ms mult si multa bafta!
patrik Marti, 17 Sep 2013

@mishu Nu am avut nimic de genul. Saptamana aceasta trebuie sa merg pt medicina muncii la ...
mihaela Marti, 17 Sep 2013

@ mishu : la 12.30
mishu Marti, 17 Sep 2013

@mihaela- eu am fost chemat la 16:30 voi?
Mishu Marti, 17 Sep 2013

@patrik- ai avut si tu assessment? daca da...ce ai facut acolo mai exact?
itsirc Marti, 17 Sep 2013

Buna si eu am fost chemat la assessmen miercuri. Eu cred ca o sa ne puna si la o proba ...
mihaela Marti, 17 Sep 2013

La ce ora ati fost chemati pentru assessment?
patrik Marti, 17 Sep 2013

Eu am fost acceptat pentru bershka si in zilele urmatoare voi fi chemat pentru a semna ...
Mishu Marti, 17 Sep 2013

Si eu am fost chemat tot miercuri pentru un assessment...sper sa nu fim iar cu sutele din ...
violeta Marti, 17 Sep 2013

Pentru Zara Woman
violeta Marti, 17 Sep 2013

Dap, eu am mai fost chemata Miercuri pentru un assessment :), whatever that means.Sunt ...
eo Marti, 17 Sep 2013

@mihaela** - mail si msg pe tel
mihaela** Luni, 16 Sep 2013

Cand ati fost chemati pentru assessment, ati primit mail sau ati fost sunati? si nu vi ...
Alx Luni, 16 Sep 2013

Zara Man
mihaela Luni, 16 Sep 2013

Eu am optat pentru ZARA WOMEN si ZARA KIDS.
Cristina Luni, 16 Sep 2013

Si eu sunt chemata miercuri la assessment tot pentru ZARA. Dar voi care ati fost chemati ...
alex2 Luni, 16 Sep 2013

E clar ca cei care au primit confirmarea la oricare din magazinele grupului inditex nu ...
Alx Luni, 16 Sep 2013

Sie eu sunt chemat la assessment pr zara. Stie cineva in ce consta? Ms!

Locuri de munca Premium IT Technologies / PITT Affiliate Account Manager
Locuri de munca Professional HR Account Manager
Professional
Craiova, Oradea, Timisoara
Last update: 29.06.2017
Locuri de munca DK Global Recruitment Technical Support with Portuguese-be part of our team!  e
Last update: 28.07.2017
Business consultant
  • Masina de serviciu
  • Pachet gradinita copii
Tehnician
  • Concediu de maternitate & paternitate
  • Concediu de crestere a copilului
Reprezentant
  • Masina de serviciu
Bonurile de masa se acorda abia dupa trei luni, timp in care seful de sector te face treptat sa renunti singur prin tot felul de mizerii, ...
idnick 28.07.2017
Pentru locatia din Timisoara stiti ceva?
DenisaDeni 27.07.2017
AnnA91 27.07.2017
Software Tester
Brand manager
Bucatar
Customer Support Representative
Dacă acum douăzeci de ani, când am început să învăț atât limba engleză cât și cea franceză, mi s-a spus că prima e ...
Primele șase luni ale anului au adus în peisajul economic românesc cu 31.23% mai multe firme decât în perioada similară a anului ...
Agenția Națională pentru Ocuparea Forței de Muncă (ANOFM) a anunțat săptămâna aceasta faptul că pentru luna august are ...