Comert

• Site: www.inditex.com

Forum despre Inditex Romania (Zara, Pull & Bear, Massimo Dutti, Bershka, Stradivarius, Oysho, Uterqüe)

lolo Vineri, 13 Sep 2013

program de 7 ore pe zi, Net aproximativ: 1403 RON/luna + tichete de masa

Ups Vineri, 13 Sep 2013

Ne poti da detalii despre ofera salariala?

Ajuta si tu comunitatea impartasind experienta ta in Inditex Romania (Zara, Pull & Bear, Massimo Dutti, Bershka, Stradivarius, Oysho, Uterqüe)
Lolo Vineri, 13 Sep 2013

Am aplicat pe Best Jobs, apoi mi-au trimis un mail sa ma anunte sa vin a 2-a zi la interviu. Interviul a fost unul colectiv, am fost cam 50 de persoane.... Ne-a pus un filmulet de prezentare apoi am avut de completat o fisa. Poti alege un singur brand. Eu am ales Zara Home(eram eu si inca o fata pentru acest brand, in rest aproape toti au ales Zara Women sau Men, nimeni nu a ales Stradivarius). Mi-a luat interviul o doamna foarte draguta. Am primit un alt sms a 2-a zi(adica ieri), in care ma anunta ca mi-au trimis mail cu oferta salariala. Contractul va fi semnat pe data de 25 septembrie, apoi urmeaza trainingul. Mai e cineva acceptat la Zara Home? New colleagues?

Flo Vineri, 13 Sep 2013

In mod normal ar trebui sa primiti raspuns insa nu cred fiind atatea persoane la ...

mihaela** Vineri, 13 Sep 2013

Ma gandesc dak vom primi raspuns indiferent dak suntem acceptati sau nu:-??

ana Vineri, 13 Sep 2013

a primit cineva raspuns de la massimo dutti?A mai lucat cineva acolo? Cum este?

6 ore

Alex Joi, 12 Sep 2013

9-10 mil + 12 bonuri...despre cate ore/zi este vorba?

Nu stiu suma exacta, parca 9-10 mil + 12 bonuri

Abc Joi, 12 Sep 2013

Ce salariu georgiana? Promenada se deschide peste fix 34 zile.

Georgiana Joi, 12 Sep 2013

Da, a fost acceptata, are oferta salariala, tot in mail ..probabil pentru ca nu a fost ...

mihaela** Joi, 12 Sep 2013

@georgiana , si a fost acceptata? in ziua cand am fost eu la interviu doar doua fete au ...

Georgiana Joi, 12 Sep 2013

Eu nu, dar o prietena a primit azi.. pt zara home

mihaela** Joi, 12 Sep 2013

Nu cred ca a primit careva....tu ai primit @georgiana?

alex Joi, 12 Sep 2013

eu am avut un interviu pt zara si intrebarile au fost foarte ok (ce stiu despre inditex, ...

Georgiana Joi, 12 Sep 2013

A primit cineva raspuns/mail azi?

Y_Y Joi, 12 Sep 2013

Au chemat zeci de persoane la interviu, doar cativa vor fi norocosi:-) Mie personal mi se ...

r Joi, 12 Sep 2013

Am dat eu. Dar nu mi s a spus nimic de atributii sau salariu.

ana Joi, 12 Sep 2013

a dat cineva interviu la massimo dutti? Ce salarii au? ca si fashion adviser ce atributii ...

cristina Joi, 12 Sep 2013

Mie mi s-a spus ca intr-o saptamana voi primi raspunsul.

Locuri de munca Easy Asset Management IFN SA (iCredit) Agent Data Entry
iCredit
Last update: 16.06.2017
Locuri de munca BCR - Banca Comerciala Romana SA Specialist Finantarea Comertului
BCR
  • Asigurari servicii stomatologice
Game tester
  • Tichete cadou
Inginer proiectant ...
  • Asigurare medicala pentru membrii familiei
Am interactionat de doua ori cu aceasta firma, din punctul meu de vedere nu ii pot recomanda.De fiecare data am avut impresia ca am fost ...
Macatumba 23.08.2017
Buna ziua, stie cineva ce salarii ofera pentru postul de coordonator buyeri?
Trepadus 23.08.2017
Ai aflat ceva între timp?
Madalina028 23.08.2017
Support Technician
Casier si lucrator ...
Operator relatii clienti
Consilier clienti
Suna foarte tentant sa lucrezi acasa, comod, fara teroarea condicii la ore mici, fara neplacerile provocate de un sef artagos. Sa fii ...
Dincolo de relatiile de munca, intre colegi se nasc adesea si relatii de natura personala, unele pozitive, altele mai putin. Petrecand ...
Aceasta este concluzia la care a ajuns un studiu realizat de catre o echipa mixta de cercetatori din Olanda si Israel. Autointitulat primul ...