Comert

• Site: www.inditex.com

Forum despre Inditex Romania (Zara, Pull & Bear, Massimo Dutti, Bershka, Stradivarius, Oysho, Uterqüe)

Ioana Marti, 10 Sep 2013

Am si eu maine interviu la 5, dar nu stiu daca sa ma duc sau nu...
Florin Marti, 10 Sep 2013

Sa nu fiti tristi daca nu va da niciun raspuns, e tipic romanesc. Probabil va mai chema la un alt interviu pe cei cu ceva experienta in domeniu. Vad ca spuneti doar chestii generale, nici legat de program, salariu.

Ajuta si tu comunitatea impartasind experienta ta in Inditex Romania (Zara, Pull & Bear, Massimo Dutti, Bershka, Stradivarius, Oysho, Uterqüe)
george Marti, 10 Sep 2013

in max 2 sapt s-ar zice !!!
Georgiana Marti, 10 Sep 2013

Nu ai pentru ce:d .. in cat timp primim raspunsul?
george Marti, 10 Sep 2013

:))) ms ms...am vazut/stiam ca nu s-a cerut engleza, eu doar nedumerit in trb cu sfaturi ...
Georgiana Marti, 10 Sep 2013

Stradivarius, si eu am spus ca NU sunt intrebari in engleza!:) nu stiu exact ce este pana ...
george Marti, 10 Sep 2013

@georgiana - scz ca te intreb dar pt ce brand ai optat ca cel putin pt zara nu mi-a cerut ...
mihaela Marti, 10 Sep 2013

Multumim frumos, Georgiana!
Georgiana Marti, 10 Sep 2013

Nu sunt intrebari in lb engleza, poate doar pt massimo dutti. Au fost intrebari normale, ...
flrn Marti, 10 Sep 2013

exista si program de 4 ore?
elvira Marti, 10 Sep 2013

Am o prietena care lucreaza la Zara 6 ore si ia cam 14,15 mil pe luna.
elvira Marti, 10 Sep 2013

Buna!Eu am interviu maine la 15:40....mai are cineva la aceeasi ora?ms
alex Marti, 10 Sep 2013

si eu am aceleasi intrebari ca ale Mihaelei. multumesc!
mihaela Marti, 10 Sep 2013

ce fel de intrebari s-au pus la interviu? interviul a constat si in intrebari in lb ...
george Marti, 10 Sep 2013

am fost eu azi la interviu....cum se spune si mai sus au fost prezenti max 20 pers care ...
r Marti, 10 Sep 2013

Pe langa interviul normal mi a placut si partea asta mai nonconformista de abordare a ...
de-a lu nelson Marti, 10 Sep 2013

interesant? sincer mi se pare tampita abordarea.doar nu e admiterea la scoala de design ...
r Marti, 10 Sep 2013

Am fost si eu la interviu pt mssimo dutti. A fost foarte interesant. A fost un interviu ...
Blondis Marti, 10 Sep 2013

A fost cineva astazi la interviu?
euuu Luni, 09 Sep 2013

Azi a fost o sesiune de interviuri.a fost cineva? Cum s-a desfasurat?

Locuri de munca Nestle Romania Nestle Needs YOUth - Marketing Traineeship (1 year)
Nestle Romania
Kepler Rominfo
BUCURESTI, Job national
Part time / > 5 ani experienta
Last update: 10.07.2017
Locuri de munca DK Global Recruitment Start your career in Accounting/Procurement with French  e
Last update: 27.07.2017
Tehnician