Comert

• Site: www.inditex.com

Forum despre Inditex Romania (Zara, Pull & Bear, Massimo Dutti, Bershka, Stradivarius, Oysho, Uterqüe)

eo Joi, 15 Noi 2012

nush cum ati incercat voi, eu am depus un cv la misto pe ejobs pt massimo dutty...dar tinand cont ca face parte din firma mama Inditex, te plaseaza unde au nevoie de oameni

ana Joi, 15 Noi 2012

Mersi de raspuns aly:D

Ajuta si tu comunitatea impartasind experienta ta in Inditex Romania (Zara, Pull & Bear, Massimo Dutti, Bershka, Stradivarius, Oysho, Uterqüe)
aly Duminica, 11 Noi 2012

ana, eu una am depus cv-ul in magazinul din afi..pur si simplu l-am lasat fetelor de la casa;)

ana Sambata, 10 Noi 2012

Cei care ati fost chemati pt interviu unde ati depus CV-ul?Pt ca pe siteurile de ...

eu Vineri, 09 Noi 2012

1050 + bonuri

andreea Joi, 08 Noi 2012

cat este salariul pt part?

eu Joi, 08 Noi 2012

Ps: pentru plazza era ...

eu Joi, 08 Noi 2012

Nu am acceptat...e adevarat ca pt 5 ore salariu e unu' bun,chiar bun plus bonuri de ...

aly Joi, 08 Noi 2012

tot pentru magazinul din afi? daca esti in cautarea unui loc de munca urgent, eu zic sa ...

eu Miercuri, 07 Noi 2012

Las ca m'au sunat pe mn :)))....rsp e DA, dar sunt cam indecis :)))

aly Miercuri, 07 Noi 2012

am sustinut interviul in fata magazinului pull& bear din afi, si mi.au zis ca voi ...

eu Miercuri, 07 Noi 2012

aly sunt curios daca ai primit vre'un rsp din partea lor :))? Cel putin mie mi-au zis, ca ...

aly Miercuri, 07 Noi 2012

am fost si eu acum 2 zile la interviu la pull&bear si nu cred ca a durat mai mult de ...

eu Miercuri, 07 Noi 2012

Azi am sustinut si eu primul interviu la Pull&Bear si care a constat in cateva ...

ue Marti, 30 Oct 2012

se pune foarte mult accentul pe cum va imbracati si va aranjati pentru interviu (vorbim ...

end Marti, 09 Oct 2012

si eu, maine la ora 10..

YO Luni, 08 Oct 2012

Si eu la fel Geo. Pe ce data ai fost chemata la interviu?

Geo Sambata, 06 Oct 2012

Am fost selectata pentrui un interviu la Zara in Ploiesti. Postul de asistent vanzari sau ...

Locuri de munca Vauban PHP Senior Developer
Vauban
Part time / > 5 ani experienta
Last update: 03.08.2017
Locuri de munca Veeam Software SRL Technical Support Engineer (German speaking)
Veeam Software
Last update: 21.07.2017
Locuri de munca DK Global Recruitment Fluent Italian speaker wanted in Bucharest! Procurement role RS
Last update: 11.08.2017
Part time / > 5 ani experienta
Last update: 13.07.2017
Network engineer
Game tester
  • Cafea sau sucuri oferite gratuit
Inginer proiectant ...
Cristophor 20.08.2017
Care este salariul de bază ca reprezentant comercial pharma?
andreidp 20.08.2017
Ati fost angajat?