Comert

• Site: www.inditex.com

Forum despre Inditex Romania (Zara, Pull & Bear, Massimo Dutti, Bershka, Stradivarius, Oysho, Uterqüe)

amas Joi, 26 Sep 2013

din pacate si eu voi pleca de la zara dupa doar cateva zile :) am descoperit ca am probleme cu spatele si nu pot ramane pe jobul asta. asa ca va tin pumnii sa va angajeze in locul meu :)

me. Joi, 26 Sep 2013

Lucrez deja la bershka.

Ajuta si tu comunitatea impartasind experienta ta in Inditex Romania (Zara, Pull & Bear, Massimo Dutti, Bershka, Stradivarius, Oysho, Uterqüe)
marius Miercuri, 25 Sep 2013

@me te.au angajat la bershka??

me. Miercuri, 25 Sep 2013

Cine lucreaza la bershka,mana sus:)))

marius Miercuri, 25 Sep 2013

@lolo:Deci ar trebui sa primesc si eu mail pana vineri....in mail ti.a zis oferta si daca ...

lolo Miercuri, 25 Sep 2013

Marius, eu am sustinut interviul cu 2-3 sapt inaintea ta si am primit oferta dupa 2-3 ...

lolo Miercuri, 25 Sep 2013

Nu va speriati!:)) E putin dificil la inceput pentru ca sunt foarte multe produse, ...

Marius Miercuri, 25 Sep 2013

@ LOLO: Mi sa spus ca imi da un mail in maxim o sapt cu raspunsul.. Voi ce faceti la ...

Alex Miercuri, 25 Sep 2013

Ce se face in training de fata respectiva a plecat dupa prima zi?

Flo Miercuri, 25 Sep 2013

Pai e greu sau nu prea?

lolo Miercuri, 25 Sep 2013

Marius, la interviu te intreaba despre joburile anterioare, daca ai mai fost in magazin ...

Marius Marti, 24 Sep 2013

@Alex multumesc pt informatii :)) asa am citit si eu cu cei de la zara home.

alx Marti, 24 Sep 2013

@Marius: dupa primul interviu am fost la un assessment la sediul inditex unde a fost un ...

Marius Marti, 24 Sep 2013

@Alx: mai este si un al doilea interviu sau imi da raspunsul maine dupa interviu? Ce ...

alx Marti, 24 Sep 2013

@marius: interviurile sunt cam aceleasi pt toate brand.urile. sunt intrebari usoare in ...

marius Marti, 24 Sep 2013

@alx zimi si mie te rog in ce a constat interviul la zara kids? ca nu cred ca difera ...

Marius Marti, 24 Sep 2013

Am rasfoit dar nu am gasit ceva concret..Poate ma ajuta cineva pana mai incolo cu ceva ...

alx Marti, 24 Sep 2013

@ Marius: rasfoieste paginile din urma si poate vei afla

Marius Marti, 24 Sep 2013

Am fost sunat astazi pentru Zara home... imi poate spune cineva in ce consta interviull?? ...

r Marti, 24 Sep 2013

Dar raspuns negativ a primit careva? Sa ne dam seama daca ii anunta si pe cei care nu au ...

Locuri de munca CGS - Computer Generated Solutions - CGS Europe Reprezentant Relatii Clienti
Computer Generated Solutions ...
Last update: 21.08.2017
Oracle
Last update: 24.07.2017
Network engineer
  • Pachet gradinita copii
  • Cafea sau sucuri oferite gratuit
Game tester
  • Tichete cadou
Inginer proiectant ...
Merci meme123! O companie care se respecta ar trebui sa faca acest lucru, parerea mea. Am mai fost la interviuri la alte firme si am ...
Gya33 21.08.2017
Cristophor 20.08.2017
Care este salariul de bază ca reprezentant comercial pharma?
andreidp 20.08.2017
Manager Trainee
NOC Technician
IT Support
Suport tehnic
Asistent manager
Liber profesionistii, acei oameni care se descriu a fi proprii lor sefi, sunt din ce in ce mai numerosi pe piata muncii. Indiferent de ...
Acum insa urmeaza prima intalnire de lucru, cea in care seful se va comporta ca... seful, nu ca un partener de dialog, asa cum a fost la ...