Ipsos Research Romania

Marketing

• Site: www.ipsos.com

Forum despre Ipsos Research Romania

xx Joi, 01 Mai 2014

Wow:) turca ce tare!! cum ai reusit sa inveti o limba asa grea?? nu cred ca as reusi:))) pai pe turca iti da ceva banuti:))) mult succes!
NG Joi, 01 Mai 2014

Eu sunt pe customer suport turkish. Oferta de salarizare la intalnirea urmatoare daca trec. Acum mi s-a explicat ce ar trebui sa fac, si care e organizarea si fluxul informatiei. Nimic negativ pana acum. Sper sa primesc un raspuns pozitiv.
Ajuta si tu comunitatea impartasind experienta ta in Ipsos Research Romania
abcd Miercuri, 30 Apr 2014

a aplicat cineva pentru Sample Analyst?
in ce consta testul la engleza?
XX Miercuri, 30 Apr 2014

@NG! Hey puteti sa imi spui ceva de salariu?
xx Miercuri, 30 Apr 2014

buna NG mersi de rapsuns. Tot pt partime dar la call center. am mari emotii sper sa fie ...
NG Miercuri, 30 Apr 2014

Da, am trecut testele si azi am fost la interviu care de fapt a constat mai mult in a imi ...
XX Miercuri, 30 Apr 2014

NG ai primit raspunsul? am si eu un interviu la ei si am emotii??
ABC Marti, 29 Apr 2014

M-au angajat pe postul de Data Processor. Raspunsul l-am primit intr-adevar putin mai ...
Eu Vineri, 25 Apr 2014

Este cineva dragut sa scrie in mare o cerinta pentru algoritm? Pt junior programmer ...
c Joi, 24 Apr 2014

Maine sunt chemata la un interviu part time call center (CATI) aveti idee cum e? Si ce ...
NG Marti, 22 Apr 2014

Pt testare in engleza si cealalta limba ma duc acolo la ei. Ce imi puteti spune?
mn Marti, 22 Apr 2014

@NG prin ce dai interviul? Te duci fizic la sediu sau dai prin video conferinta?
NG Marti, 22 Apr 2014

Stie cineva cum se plateste customer support pe prog 2h de la domiciliu?Am interviu in 2 ...
dydy Vineri, 18 Apr 2014

eu sunt de ceva timp in iis pe pozitie de project manager. intr-adevar poate salariul nu ...
un om Vineri, 18 Apr 2014

Salut, Oferta de angajare am primit-o in scris, pe mail, dupa confirmarea telefonica in ...
un alt om Vineri, 18 Apr 2014

@un omPoti sa imi zici cum a fost la oferta de angajare? O sa merg si eu joi si as vrea ...
mihai Joi, 17 Apr 2014

stie cineva detalii despre testul pentru Panel Analyst sau Respondent Data Base Analyst? ...
un om Joi, 17 Apr 2014

Buna.Eu am primit deja oferta de angajare, am fost la trei interviuri insa nici unul ...
maria Miercuri, 16 Apr 2014

a trecut cineva de interviul nr.2 si ne poate povesti experienta finala, call cu un ...
Student Luni, 14 Apr 2014

Nu, nici eu :)

Locuri de munca Easy Asset Management IFN SA (iCredit) Manager Echipa Galati
iCredit
Galati
Last update: 08.06.2017
Locuri de munca Societe Generale European Business Services SA Senior Accounting Analyst with English
Societe Generale European ...
Last update: 20.07.2017
Locuri de munca Camusat Rom Telecomunicatii Service Desk Technician
Camusat RomTelecomunicatii
BUCURESTI, Balotesti
Last update: 03.07.2017
Locuri de munca Temenos Romania Technical Analyst - Integration
Temenos
Last update: 21.07.2017
Locuri de munca DK Global Recruitment Want to work in ITS? Join us now! Advanced German required  e
Last update: 18.07.2017
Business consultant
  • Traininguri / formari profesionale oferite gratuit sau cu reducere
  • Teambuildinguri / evenimente de relaxare oferite de catre companie
Tehnician
  • Asigurare medicala pentru membrii familiei
  • Asigurare de pensie facultativa
Reprezentant
  • Masina de serviciu
Bonurile de masa se acorda abia dupa trei luni, timp in care seful de sector te face treptat sa renunti singur prin tot felul de mizerii, ...
idnick 28.07.2017
Pentru locatia din Timisoara stiti ceva?
DenisaDeni 27.07.2017
AnnA91 27.07.2017
Software Tester
Brand manager
Bucatar
Customer Support Representative
Dacă acum douăzeci de ani, când am început să învăț atât limba engleză cât și cea franceză, mi s-a spus că prima e ...
Primele șase luni ale anului au adus în peisajul economic românesc cu 31.23% mai multe firme decât în perioada similară a anului ...
Agenția Națională pentru Ocuparea Forței de Muncă (ANOFM) a anunțat săptămâna aceasta faptul că pentru luna august are ...