Job Mayer Vermittlung SRL

Nu sunt evaluari
  • Site: www.job-mayer.com

Forum despre Job Mayer Vermittlung SRL

dana Joi, 23 Mai 2013

Vad com si nu stiu ce sa mai cred dar dac vi cu doua mi de. E in 2 luni in rom nu iti da nimeni atatia bani chisr dc muncesti de te spetesti
serena Joi, 23 Mai 2013

Am citit toate comentariile mentionate anterior si incerc sa inteleg unde este problema.De fapt fiecare persoana care merge in Germania merge sa castige mai multi bani ,bani care nu pot fi castigati intr-o luna aici in Romania .De aceea este normal ca fiecare sa traga cat mai mult pentru el.Cunosc foarte bine aceasta firma intrucat mai multe cunostinte care au plecat in Germania prin intermediul ei si au fost foarte multumiti.Evident ca fiecare a citit sau a luat cunosinta de conditiile de lucru.Persoanele nu au spus nimic despre probleme sau neplaceri avute acolo si chiar mi-au recomandat si mie aceasta firma.Cred in continuarea ca daca se studiaza TOATE DOCUMENTELE puse la dispozitie de catre firma nu pot aparea astfel de probleme!!!Si pentru ca am studiat mai mult despre aceasta firma RECOMAND si eu ,la randul meu aceasta firma de joburi!!
Ajuta si tu comunitatea impartasind experienta ta in Job Mayer Vermittlung SRL
nico Joi, 23 Mai 2013

pana ati iei mancare ce ati trebuie pentru acolo comisionu si transportu acolo ajungi
seika Joi, 23 Mai 2013

pai nustiu cum ma informat asa de bine...daca a zis ca ne da 5 euro pe luna si ne duce la ...
Andreea Joi, 23 Mai 2013

Am tot citit comentariile lasate pe acest site si observ multe nemultumiri in legatura cu ...
Costi Joi, 23 Mai 2013

Mai oameni buni nu stiu la ce v-ati asteptat , este evident cand mergeti la cules de ... ...
marita Joi, 23 Mai 2013

Buna seika, imi pare rau de experienta ta avuta cu firma job mayer vermittlung, nu stiu ...
dana Joi, 23 Mai 2013

Nico de ce numai 500 pe luna dc zici ca lucrezi zilnic cate 14 ore ori trei E pe ora in ...
dana Joi, 23 Mai 2013

Seika dar la capsuni nu se plateste in acord atat cat fc cu at esti platit
nico Joi, 23 Mai 2013

camy nu am stat mult ca lucri pe nimica vi an tara cu 500 E pe luna si lucri zilnic 10 ...
seika Joi, 23 Mai 2013

camy - eu am fost la Newitz la Embach( Violeta)si nu am stat pentru ca ne-a mintit Bianca ...
alina Joi, 23 Mai 2013

Pleaca cn la cules de capsuni in nurtwitz sau cam asa
camy Joi, 23 Mai 2013

Nico dar tu ai venit din germania cat timp ai stat acolo ai castigat ceva
camy Joi, 23 Mai 2013

Seika unde ai fost la capsuni cum se numeste satul si de ce nu ai mai stat
nico Marti, 21 Mai 2013

ATENTIE ! Nu semnati nimic pana nu cititi contractul si trebuie sa va arate FISA DE ...
seika Marti, 21 Mai 2013

buna- si eu mi-am facut actele la firma Mayer sa plec la cules de castraveti in germania ...
lori Luni, 20 Mai 2013

Asa a zis doamna cu care am vb azi de la firma mayer ca se pleaca pe 5 iunie si trebuia ...
lenuta Joi, 16 Mai 2013

pleaca cineva la cules capsuni pe 5 iunie?
Maestrul Duminica, 12 Mai 2013

Intr-un final a plecat cineva eu ei ?Sau este o teapa,ei spun daca sunt inscrisi la ajfom ...
pacalici Duminica, 14 Apr 2013

Atentie pentru toata lumea! Nu Dati Bani Inainte La asa Zisele Firme INTERMEDIARE...Eu Am ...

Locuri de munca Societe Generale European Business Services SA SIEBEL Technical Leader
Societe Generale European ...
Part time / > 5 ani experienta
Last update: 18.07.2017
Locuri de munca DK Global Recruitment Bring your motivation for - ITS role with French  e
Last update: 27.07.2017
Locuri de munca Eaton Electric SRL Graduate Leadership Development Program Supply Chain Management
Eaton
Reprezentant
  • Telefon de serviciu
Recrutor
  • Concediu de maternitate & paternitate
Bonurile de masa se acorda abia dupa trei luni, timp in care seful de sector te face treptat sa renunti singur prin tot felul de mizerii, ...
idnick 28.07.2017
Pentru locatia din Timisoara stiti ceva?
DenisaDeni 27.07.2017
AnnA91 27.07.2017
IT Helpdesk
Vanzari
Consilier comercial
Analist
Producătorul de țigări Philip Morris si-a anunțat intenția de a modifica liniile de producție a fabricii de țigarete din Otopeni ...