Kellogg Company

• Profil activ
  • Site: www.kelloggcompany.com

Forum despre Kellogg Company

Ioana_Preda92 Marti, 11 Iul 2017

Buna, Cam care mai sunt salariile acum? Pentru un post de OTC Analyst - Account Management de ex?
bogdan123 Miercuri, 02 Noi 2016

Salut, aveti idee cum se desfasoara procesul de recrutare pentru pozitia de Transportation Analyst, pe ce se pune accent la interviuri si in ce zona salariala se incadreaza? Multumesc
Ajuta si tu comunitatea impartasind experienta ta in Kellogg Company
AM_Cojocaru Miercuri, 28 Sep 2016

Buna seara,
Un lucru este cert: dupa toate comentariile de mai sus, nimeni nu mai posteaza din si despre Kellogg si cred ca este evident de ce!
Tot ce pot sa spun este ca Kellog angajeaza pe pozitii de lead in departament cheie nou noutz, persoana care a fost lowest performer in aceeasi echipa la gigantul IT vecin! Ce gluma low! Cum sa angajezi un om ca lead care are experiena overall pe activitate de mai putin de 2 ani?! Pardon, mi-am amintit: stie germana! Ha ha ha! Faptele vor vorbi! Mult noroc Kellogg!
diana Sambata, 18 Iul 2015

Buna. Cei care lucreaza la kellogg ne pot impartasi din experienta lor? Cum e atmosfera? ...
MFlorina Marti, 16 Iun 2015

imi puteti spune care este perioada dupa care ati primit un raspuns referitor la ...
oty Joi, 23 Apr 2015

Are cineva idee in ce consta interviul la Kellogg's si care ar fi nivelul salariilor ...
diana Miercuri, 25 Mart 2015

Buna.Nu mai spune nimeni nimic? Cum este atmosfera la birou acum?
dydyN Miercuri, 04 Feb 2015

Buna,A mai fost cineva contactat dupa interviurile din ianuarie? eu am fost la interviu ...
alexandra_alexa Luni, 19 Ian 2015

buna,am fost si eu la interviu pe 5 ianuarie la apt pt postul de cash management initial, ...
dydyN Duminica, 11 Ian 2015

Buna! Am fost si eu contactata de firma de recrutare APT pt un job pe spaniola. Imi poate ...
me Vineri, 12 Dec 2014

@isa. Pt ce post ai aplicat?
mary Duminica, 07 Dec 2014

Buna Dana. Stii cate persoane vor fi in echipa de TVA?
dana Vineri, 05 Dec 2014

Nu am semnat nici un document care sa ne oblige sa stam o anumita perioada in companie ...
Isa Vineri, 05 Dec 2014

Am o intrebare pt cei care au plecat in Ojt, ati fost cumva obligati sa semnati vreun act ...
mary Joi, 04 Dec 2014

Mersi mult. Apropo de alte joburi nu ai auzit pe acolo ca ar muta in Romania? Momentan au ...
adriana Joi, 04 Dec 2014

buna, e responsabilitatea noastra sa le creem, dar pe anumite task-uri deja exista. deci ...
Mary Miercuri, 03 Dec 2014

Buna Adriana. Momentan stati peste program la munca? Trebuie sa faceti proceduri cu ...
Caty22 Sambata, 29 Noi 2014

Weekendul este liber...diurna acopera si zilele de weekend.
adriana Vineri, 28 Noi 2014

da, diurna avem si pentru weekend . . si avem si noi liber, si cei de la birou, trainerii!
Cristina Vineri, 28 Noi 2014

Multumesc @adriana. In weekend aveti training sau este liber ? Diurna acopera si zilele ...

Locuri de munca UPA Solutions Buyer
UPA Solutions
Last update: 24.07.2017
Locuri de munca Dräxlmaier Group IT Operations On-Site
DRAXLMAIER Group
Pitesti
Part time / > 5 ani experienta
Last update: 23.06.2017
Locuri de munca Lidl Romania Vanzator Buhusi (f/m)
LIDL Romania
Buhusi
Last update: 04.07.2017
Locuri de munca Lidl Romania Vanzator Targu Neamt(f/m)
LIDL Romania
Targu Neamt
Last update: 11.07.2017
Locuri de munca WNS Global Services Procurement Specialist with Advanced French/ German
WNS Global Services
  • Asigurari servicii stomatologice
  • Asigurare de pensie facultativa
Reprezentant
  • Telefon de serviciu
Bonurile de masa se acorda abia dupa trei luni, timp in care seful de sector te face treptat sa renunti singur prin tot felul de mizerii, ...
idnick 28.07.2017
Pentru locatia din Timisoara stiti ceva?
DenisaDeni 27.07.2017
AnnA91 27.07.2017
Support Engineer
Grafica/Video
Customer Support Representative
Administrator credite
Game tester
Primele șase luni ale anului au adus în peisajul economic românesc cu 31.23% mai multe firme decât în perioada similară a anului ...
Agenția Națională pentru Ocuparea Forței de Muncă (ANOFM) a anunțat săptămâna aceasta faptul că pentru luna august are ...
Producătorul de țigări Philip Morris si-a anunțat intenția de a modifica liniile de producție a fabricii de țigarete din Otopeni ...