Kellogg Company

• Profil activ
  • Site: www.kelloggcompany.com

Forum despre Kellogg Company

dya Duminica, 16 Noi 2014

Ce e cu linistea asta? Cei din Manchester chiar nu au internet?
adriana Joi, 13 Noi 2014

iulian, diurna e 35lire pe zi, si am inteles ca se da la inceputul sapt pt toata sapt in curs. nu o sa te verifice nimeni ce si cate lire mananci :)
Ajuta si tu comunitatea impartasind experienta ta in Kellogg Company
ionut Miercuri, 12 Noi 2014

2 intrebari pt cei care sunt deja in mancester:
se da diurna sau se plateste mancarea individual apoi se deconteaza?

daca nu mananc o zi deloc, pierd acei bani?

multumesc
victor Marti, 04 Noi 2014

minim 6000 ron pozitie de tl/manager
Adriana Marti, 04 Noi 2014

@Ioana pe 17 incepem aici in Bucuresti . Din cate am inteles de la cei deja angajati , ...
adriana Luni, 03 Noi 2014

Elena? de ce? cum asa ?
ioana Luni, 03 Noi 2014

@elena din ce cauza ai refuzat job-ul? are cineva vesti despre cum este in manchester? pe ...
elena Luni, 03 Noi 2014

Am eliberat un job pt RTR pt cine este interesat.
me Duminica, 02 Noi 2014

Ioana cand incepi la Kellogg?
elena Joi, 30 Oct 2014

Cand am ridicat cazierul mi-au spus ca se putea ridica si din Bucuresti, dar asta e.
adriana Joi, 30 Oct 2014

elena, imi pare rau ca abia acum iti spun asta, am mai zis o data aici pe forum , dar ...
Ioana Joi, 30 Oct 2014

Intrebarea mea era daca stiti daca se vor organiza cursuri de induction pentru cei care ...
elena Joi, 30 Oct 2014

Am intrebat daca imi deconteaza biletele de autobuz pana acasa (nu sunt din Bucuresti) si ...
adriana Miercuri, 29 Oct 2014

@ Elena... inca astepti cotractul ?! asa greu merge? Trimite mail lui Sebastian si ...
elena Miercuri, 29 Oct 2014

@adriana. Eu inca astept contractul prin posta. Persoanele care ar trebui sa te ...
adriana Miercuri, 29 Oct 2014

@ Ioana : nu am auzit nimic de aceste cursuri. ?!?! ce reprezinta. Tu elena, ai mai ...
elena Miercuri, 29 Oct 2014

Buna Ioana. Cand trebuie sa incepi si pe ce pozitie?
Ioana Miercuri, 29 Oct 2014

Pentru cei care vor veni dupa 17 nov, stiti cumva daca vor mai fi cursuri de indulcitori ...
dya Marti, 28 Oct 2014

Asteptam noutati....
elena Luni, 27 Oct 2014

Ati ajuns in Manchester? Ceva impresii sau nu ati fost la birou? Multumesc

Locuri de munca Continental Automotive Group Romania Quality Engineer (Brasov)
Continental
Last update: 06.07.2017
Locuri de munca I.Future Inside Channel Manager with Czech / Slovak
I.FUTURE
Last update: 08.05.2017
Locuri de munca Lidl Romania Office Manager - Expansiune Bucuresti (f/m)
LIDL Romania
Last update: 21.06.2017
Tehnician
  • Masina de serviciu
Reprezentant
  • Telefon de serviciu
Recrutor
  • Telefon de serviciu
Bonurile de masa se acorda abia dupa trei luni, timp in care seful de sector te face treptat sa renunti singur prin tot felul de mizerii, ...
idnick 28.07.2017
Pentru locatia din Timisoara stiti ceva?
DenisaDeni 27.07.2017
AnnA91 27.07.2017
Analist
IT Helpdesk
Customer support
Referent resurse umane
Primele șase luni ale anului au adus în peisajul economic românesc cu 31.23% mai multe firme decât în perioada similară a anului ...
Agenția Națională pentru Ocuparea Forței de Muncă (ANOFM) a anunțat săptămâna aceasta faptul că pentru luna august are ...
Producătorul de țigări Philip Morris si-a anunțat intenția de a modifica liniile de producție a fabricii de țigarete din Otopeni ...