Kenvelo Romania

Nu sunt evaluari
  • Site: www.kvl.ro

Forum despre Kenvelo Romania

Mada93 Luni, 13 Feb 2017

Hei. Are cineva idee la cat ajunge salariul in 2017 ? Eu miercuri am interviu.

Adina Miercuri, 15 Oct 2014

Salariul asistent vanzari 840 lei
Program : o zi cu o zi 12 h
Se sta peste program, poti pleca si la 02:00
Ai un target pt comision, dar niciodata nu se atinge

Ajuta si tu comunitatea impartasind experienta ta in Kenvelo Romania
pisy Duminica, 03 Aug 2014

programul il stiu, program de mall dar salariu??????

pisy Duminica, 03 Aug 2014

stie cineva ce salarii ofera?

needinfo Miercuri, 09 Iul 2014

ce stiti despre postul de retail manager?mediu de lucru? salariu?

pt mary Vineri, 24 Ian 2014

:Program de L-J de la 9.00-18.00 si V de la 9.00-14.00 si salariile bunicele..peste 1500 ...

nobody Miercuri, 08 Ian 2014

Sunt perfect de acord cu ce a zis Alina mai sus..."Gandeste te bine inainte de a ...

mary Joi, 14 Noi 2013

ceva informatii despre kenvelo? salariu,program?

mary Joi, 14 Noi 2013

BUNA! AS DORI SA VA INTREB SI EU A FOST CINEVA LA INTERVIU PENTRU POSTUL DE ASISTENT ...

alina Joi, 07 Noi 2013

iti furnizez eu informatii ... -contabil senior - salariu 3.000 ron net -programul de la ...

valentina Joi, 07 Noi 2013

imi poate da cineva relatii despre aceasta firma?!de aproximativ 2-3 ani- observ constant ...

Locuri de munca ING Romania Lending Administration Officer - Temporary 12 months
ING Bank
Last update: 07.06.2017
Locuri de munca Allevo Database Developer
Allevo
Last update: 21.07.2017
Locuri de munca Manpower Romania Business Client Support (Call Center Vodafone Brasov)
ManpowerGroup Romania
Game tester
  • Abonament la sala de fitness / masaj
Inginer proiectant ...
  • Concediu de maternitate & paternitate
  • Concediu de crestere a copilului
Cristophor 20.08.2017
Care este salariul de bază ca reprezentant comercial pharma?
andreidp 20.08.2017
Ati fost angajat?