Klass Wagen

Productie Industriala

• www.klasswagen.com

Forum despre Klass Wagen

Meowth Sambata, 29 Sept 2018

La beneficii de relocare, in anunt se mentioneaza ca se ofera cazare in incinta unui complex rezidential, in apropierea aeroportului. Stie cineva date mai concrete, unde anume, calitate, cat de departe e de aeroport, etc? Multumesc!

Sparkling
A raspuns lui Meowth
Joi, 11 Oct 2018

Foarte aproape. De mentionat : colacatarii sunt oameni esuati, care duc o viata de debandada.
Daca esti tupeist, lingusitor si capabil de orice pentru bani, singurul beneficiu, vei fi in locul potrivit.Sefi OK= daca le stai aproape si faci orice, fara sa te plangi, totul merge struna. Apropo- si pentru cei care le sunt....mai apropiati ca tine, tot trebuie sa ii pupi.Daca nu, te umilesc, te fac sa te simti ultimul om, si vei pleca cu frustrari pe care nu le-ai putea acumula nicaieri altundeva. In functie de ce fel de om esti, poti evalua situatia. Bafta!

Ivoican Luni, 04 Iul 2016

Bună seara ! Am programat un interviu pentru mâine la compania Klass Wagen și as vrea sa știu și eu câteva păreri legate de companie , salariu , program etc. Dacă ma ppate ajuta cineva. Mulțumesc și seara frumoasa!

Sparkling
A raspuns lui Ivoican
Marti, 09 Oct 2018

Ajuta si tu comunitatea impartasind experienta ta in Klass Wagen
Andreea Luni, 20 Oct 2014

Buna. Tocmai ce am fost la un interviu pentru postul "Booking&client service". Am ramas cu o impresie foarte buna despre oamenii care conduc si lucreaza in aceasta firma. Mi-au inspirat incredere, mi-au transmis o stare buna si recomand cu incredere sa va duceti la interviu. Bunul-simt si respectul fata de oameni este prioritar pentru ei.

Alexandra Marti, 17 Iun 2014

Buna.Am lucrat la aceasta firma pe pozitia call center si mi-a placut foarte mult ...

mircea Vineri, 18 Apr 2014

Salariul este pana in 1000 lei in mana iar orele de lucru sunt 8-17 birou si dupa ...

ABC Marti, 28 Mai 2013

Este o pozitie de Call Center, se tine legatura cu clientii.

Anne Luni, 15 Apr 2013

ce stiti despre Telesales si Customer care la Klass Wagen in Timisoara?

Senior Developer
Salariul ok, programul flexibil, o zi pe saptamana munca remote.
echipa profesionista, oportunitati de promovare
Mediu de lucru placutOameni deschisiPosibilitati de dezvoltare
Director magazin
Junior Helpdesk ...