Konkret Cargo SRL

Transport

• Site: www.konkretcargo.ro

Forum despre Konkret Cargo SRL

Simo Miercuri, 24 Iul 2013

Buna, desi am citit pe aici pareri pro si contra eu am fost la un interviu si am semnat un contract de angajare cu dansii. Doamnele de aici mi-au facut o impresie foarte buna. Va promit ca revin cu pareri.

ozzz Vineri, 31 Mai 2013

te deranjeaza ca cineva spune adevarul ?

Ajuta si tu comunitatea impartasind experienta ta in Konkret Cargo SRL
oz Luni, 27 Mai 2013

mkd vrei o dovada konkreta? falimentul recent al firmei ! mai vrei alte dovezi? pe-aia cu cainele si drumul lung, o stii?

era Luni, 20 Mai 2013

are dreptate mkd, eu sunt un fost angajat la tyrolex pitesti

mkd Luni, 13 Mai 2013

masochist dar spun adevarul si incerc sa fac un bine

mkd Miercuri, 08 Mai 2013

sa punem cartile pe fata.

:))))) Marti, 30 Apr 2013

Ce sa zicem anonim :))))))))))))))))

mkd Joi, 25 Apr 2013

ha...ha...ha... nu imi spune anonimo 2 ?!?!?

anonimul 2 Miercuri, 24 Apr 2013

dovada e fff simpla -faptul ca lucrez aici de anu trecut , ca daca nu imi convenea ...

mkd Miercuri, 24 Apr 2013

Daca tot spuneti ca sunteti multumiti de ei, veniti cu dovezi concrete asa cum am venit ...

anonimul 2 Miercuri, 24 Apr 2013

eu lucrez si sunt fffff multumit de tot, ce zic altii sa zica ,eu stiu doar ca sunt ...

Un Strain Marti, 23 Apr 2013

Colegialitate pe naiba. Nu e un loc in care poti face o cariera. Si nu exista coleg care ...

anonim Marti, 23 Apr 2013

alaturi de contractul de munca, la angajare, va pun sa semnati si un contract de ...

mkd Marti, 23 Apr 2013

SC KONKRET CARGO SRL - este o casa de expeditie din Bucuresti. S.C. KONKRET LINE ...

mkd Marti, 23 Apr 2013

Grupul de firme KONKRET din Bucuresti este administrat de aceleasi persoane care au ...

mkd Marti, 23 Apr 2013

ady vorbim peste 3-4 luni, le las sa realizezi unde lucrezi, nu degeaba au plecat in nici ...

eu Marti, 23 Apr 2013

Va puteti da seama cat de "amabili" sunt si prin fluctuatia mare de personal. ...

booos Marti, 23 Apr 2013

au o limita la telefon.

mkd Marti, 23 Apr 2013

are dreptate ha ha ha cat despre mediul de lucru au auzit ca este rau, plus ca stiu ca ...

ha ha ha Marti, 23 Apr 2013

fiti seriosi, recomandati??

Locuri de munca LET`S DO IT, ROMANIA! Finance Assistant
LET`S DO IT, ROMANIA!
Last update: 25.07.2017
Locuri de munca Wipro Technologies Service Desk Analyst with Russian
Wipro Ltd.
Last update: 04.08.2017
Locuri de munca DK Global Recruitment Italian speaker?Experience in Procurement? Work now in Bucharest! RS
Last update: 17.08.2017
Game tester
  • Concediu de maternitate & paternitate
  • Abonament la sala de fitness / masaj
Inginer proiectant ...
  • Asigurare medicala pentru membrii familiei
Bia, poti te rog, in masurile acceptate de lege si de regulamentele site-ului, dezvolta atributiile zilnice pe pozitia primita. & ...
spiridon_magu 22.08.2017
Salut, știe cineva care este salariul minim pentru rusă?
Ed 22.08.2017
Ai fost la interviu?
Mcris 22.08.2017
GL Specialist
Manager Trainee
Agent vanzari telesales
Aceasta este concluzia la care a ajuns un studiu realizat de catre o echipa mixta de cercetatori din Olanda si Israel. Autointitulat primul ...
Liber profesionistii, acei oameni care se descriu a fi proprii lor sefi, sunt din ce in ce mai numerosi pe piata muncii. Indiferent de ...
Acum insa urmeaza prima intalnire de lucru, cea in care seful se va comporta ca... seful, nu ca un partener de dialog, asa cum a fost la ...