Koyos - International Transactions Services

• Tel: 021.407.3407
    Site: www.koyos.ro

Forum despre Koyos - International Transactions Services

ela Miercuri, 19 Feb 2014

Salarii: Banuiesc ca fiecare primeste dupa cum negociaza si in functie de importanta postului. Salariile sunt influentate de marjele mici din domeniu.

Sediu: OK (nou, spatios, luminat, curat, AC, conditii bune).

Call center: Pentru cei aflati la inceput de cariera.

Achizitii / Vanzari: Cam aceeasi situatie ca la celelalte magazine online de IT&C. Trebuie sa te bati cu concurentii pentru fiecare produs. Dupa cum am spus mai sus, marjele sunt mici.

Marketing: Se schimba destul de des oamenii pentru ca bugetul este mic si asteptarile mari.

Situatie generala: domeniu concurential, afacere de familie

Mihai Vineri, 11 Oct 2013

Pentru postul de consultat vanzari online a lucrat cineva la ei...?...poate oferii detalii vis-a-vis de conditiile de munca...salariu...etc.?....

Ajuta si tu comunitatea impartasind experienta ta in Koyos - International Transactions Services
bobyshmen Duminica, 25 Nov 2012

O experienta dezamagitoare , o firma care afiseaza oferte aiurea doar de dragul promovarii si cu toata sinceritatea va asigur ca sunt pur si simplu indignat sa vad ca se mai dau si firma serioasa ...am vrut sa cumpar de la ei de black friday un laptop si am gasit o oferta foartw buna dar wra o mare teapa doat pt prromovarea site-ului , am platit online pt laptop cu carsul si dupa cateva zile am primit un raspuns total inadecvat unui site serios....am facut ceva cercetarii si am gasit pe xineva din anturajul site-ului care miau recunoscut ca singurul lor scop a foat promovarea site-ul

Gelu Trading Company
Inginer telecomunicatii
Beneficii relativ bune, pauza de masă ok pe unele proiecte
Echipa ok,colegi saritori, sefa corecta
Manager Finance
salariul extrem de mare in functiile de managerbonusuri frecvente si la discretieoameni usor de ...
Purchasing
Inginer telecomunicatii