Libra Bank

E-Mail: jobs@librabank.ro
    Site: www.librabank.ro

Forum despre Libra Bank

jp morgan Marti, 09 Sep 2014

Reviewuri " bune" despre Libra Bank. Cateva informatii despre postul manager relatii cu clientii persoane liberale? Daca nu mi vor oferii cel putin 2000 Ron nu renunt la ING.

exex libra Luni, 25 Aug 2014

exlibra, in ce sucursala lucrai?si eu am aceeasi nefericita experienta

Ajuta si tu comunitatea impartasind experienta ta in Libra Bank
exlibra Vineri, 22 Aug 2014

Pana de curand am lucrat si eu la libra, pe pozitia de consilier financiar bancar in sucursala. Pot sa va spun ca in cazul meu, am fost tratata cu o lipsa completa de profesionalism si respect de catre directorul sucursalei, care refuza sa raspunda la orice intrebare legata de activitate sau sa ajute in vreun fel angajatii din subordine. Ba mai mult, raspundea la orice intrebare urland (a tipa e putin spus) si jignind angajatul. Mediul de lucru a fost foarte stresant, atat prin prisma responsabilitatilor deoarece erau comasate mai multe posturi (casierie, schimb valutar, moneygram, credite, deschideri de cont, depozite, cec, bo, etc), la care se mai adauga si comportamentul lipsit de profesionalism al directorului.
Asa ca nu am rezistat mult si am plecat - cea mai buna decizie pe care am luat-o. Pur si simplu nu poti lucra intr-un mediu unde esti desconsiderat ca si om.
Cat despre salariu - 1400 net + bonuri in functie de nr de zile lucrate = aprox. 1550 - 1600 ron.
Sper ca v-am fost de ajutor.

all new00me Vineri, 08 Aug 2014

Totusi stie cineva ce salarii se practica in cadrul agentiei?

bucuresti Luni, 07 Iul 2014

buna ziua. mai am o intrebare, pentru postul de ofiter bancar plati, care sunt etapele ...

bucuresti Luni, 07 Iul 2014

buna ziua. stie cineva cat este salariul pentru postul de ofiter bancar plati? multumesc

jo Vineri, 20 Iun 2014

stie cineva cum e atmosfera la analiza corporate in centrala? cum sunt sefii? se sta ...

valera Miercuri, 04 Iun 2014

cat castiga un jurist la libra? as fi foarte un recunoscator pentru un raspuns ;)

michael Luni, 26 Mai 2014

Poti cumva, Andrei, sa ne spui cat castiga un consilier financiar? Multumesc!

Andrei Sambata, 24 Mai 2014

Pentru tinerii absolventi Libra este un loc ideal de munca. Depine unde lucrezi si cum ...

EURISIA Vineri, 23 Mai 2014

Am fost sunata de catre cei de la Libra pt postul de Ofiter conformitate in cadrul ...

Elena Miercuri, 12 Feb 2014

Stie cineva cat castiga un cosultat bancar la Libra Bank in Iasi? Multumesc anticipat :)

silviu Marti, 11 Feb 2014

A facut cineva internshipul "Relationship Manager Trainee" si ne poate spune ...

Paul Miercuri, 29 Ian 2014

Stie cineva ceva despre stagiul de practica oferit de Libra? Cat dureaza, sanse de ...

anonim Miercuri, 29 Ian 2014

Buna ziua,As vrea sa stiu in ce consta testul la interviu, stie cineva?

jamie Sambata, 18 Ian 2014

Cine vrea sa lucreze pe post de consilier financiar bancar trebuie sa stie ca salariul e ...

Zet Sambata, 04 Ian 2014

Intrucat am avut ocazia sa lucrez la acesta banca acum un an si ceva, m-am gandit sa ...

kenno Vineri, 03 Ian 2014

buna, imi poate spune si mie cineva in ce consta testul de confirmare angajat sustinut ...

fost angajat Duminica, 24 Noi 2013

Am lucrat in cadrul Diviziei juridice si din punctul meu de vedere nu este un mediu ...

libra Vineri, 22 Noi 2013

Cum a fost testul pt postul de consilier ?Pe ce se pune accent?

Locuri de munca Societe Generale European Business Services SA Team Leader SIEBEL
Societe Generale European ...
Part time / > 5 ani experienta
Last update: 14.07.2017
Locuri de munca DK Global Recruitment Czech Order Management role in Bucharest ! Join now ! RS
Last update: 15.08.2017
  • Teambuildinguri / evenimente de relaxare oferite de catre companie
Accounts Payable
  • Abonament la sala de fitness / masaj
  • Traininguri / formari profesionale oferite gratuit sau cu reducere
A fost totul Ok pana in momentu in care am inceput zilele de proba, interviu l-am tinut intr-o hala/depozit mare/birouri si ca trebuie sa ...
comr30 17.08.2017
Trista povestire . Cand te gandesti ce promisiuni frumoase erau spuse la inceputul programului si ce frumos erau structurate cele 9 luni ...
NicolasD 17.08.2017
Buna,Am fost contactata pentru un interviu, pozitia consilier juridic insolventa. Va rog daca ma puteti ajuta cu detalii (desfasurare ...
cristina_pulbere2000 16.08.2017
Special Pricing ...
Inginer proiectant ...
System Engineer
Vanzari prin telefon (Sales Account Manager)
Support Renewals Representative
Statisticile realizate de Institutul National de Statistica (INS) referitoare la evolutia economiei romanesti in primele sase luni ale ...