Comert

E-Mail: jobs@lidl.ro
    Site: www.lidl.ro

Forum despre Lidl Romania

myhaellla Vineri, 27 Feb 2015

Buna imi poate spune s mie cineva ce intrebari se pun la lidl pt angajare? multumesc

micutul Sambata, 21 Feb 2015

Salut,
Urmeaza sa ma prezint la un interviu pentru postul de sef vanzari zonal (pentru doua judete). In momentul de fata lucrez la o companie unde nivelul salariului pe functia ce o detin este in jur de 2200 lei net. As dori sa va intreb, pe cei care aveti cunostiinte, care ar fi salariul de incadrare pentru un sef vanzari zonal? Multumesc.

Ajuta si tu comunitatea impartasind experienta ta in Lidl Romania
Ana1980 Miercuri, 28 Ian 2015

Stie cineva cam cat ar fi salariul net al unui Manager de proiect pt achizitii in Bucuresti?

Iulius Marti, 20 Ian 2015

Salariul de casier sau de agent comercial are idee cineva cat e ? Intentionez sa ma duc ...

fost angajat Joi, 25 Dec 2014

e simplu,in spate la carrefour militari,e un depozit foarte mare

ion24 Miercuri, 24 Dec 2014

Multumesc si sarbatori fericite tuturor!

@ion Marti, 23 Dec 2014

intre 15 si maxim 20 de lei......sa iei numarul taximetristului sa vina sa te si ia!

ion24 Luni, 22 Dec 2014

Multumesc de raspunsuri. Am primit ca indicatii de orientare tocmai ce am scris si eu mai ...

@ion24 Luni, 22 Dec 2014

cobori la gara......iei primul taxiu ce are stampila si stie sa te duca la nedelea la ...

baiatu Luni, 22 Dec 2014

ce bun venit? Aricestii Rahtivani e aproape de soseaua Ploiesti - Tirgoviste..totusi ma ...

ion24 Luni, 22 Dec 2014

Salut. Cum pot ajunge la Sediul socialSat Nedelea, comuna Aricestii Rahtivani D.N. 72, ...

pyr Vineri, 19 Dec 2014

Sorellocat ia un adjunct sef de magazin in mana?Imi poti spune?

Lidl Vineri, 12 Dec 2014

Daca se uita un sef mai mare pe aceasta pagina ,noi la lidl muncim un sef si un casier pe ...

Adrian Marti, 09 Dec 2014

Buna ziua , am si eu o intrebare .. mai mult o curiozitate , ma numesc Adrian si sunt din ...

sorelo Marti, 02 Dec 2014

Ai dreptate THAMY....au o publicitate agresiva si costisitoare,dar la angajatii orice ...

Thamy Duminica, 30 Noi 2014

Sincer sa fiu la LIDL se cere enorm cu foarte putine resurse ( personal ) ...Daca vrei sa ...

Nico Joi, 27 Noi 2014

E foarte rau la Lidl in tara la Bucuresti este bine

io Duminica, 23 Noi 2014

@flavius:incearca aici: ...

ion24 Vineri, 21 Noi 2014

salut. am aplicat de pe site la un post de vanzator care e pe site de pe 30 octombrie. la ...

flavius Vineri, 21 Noi 2014

unde se afiseaza posturile vacante lidl? le posteaza pe un site undeva?m-ar interesa. ...

Locuri de munca Sii Romania 1st level Broadcast Operations Technician
SII Romania
Last update: 27.07.2017
Locuri de munca Dräxlmaier Group Process Consulting Support SAP FI-CO
DRAXLMAIER Group
Part time / > 5 ani experienta
Last update: 23.06.2017
Locuri de munca DELL International Services SRL Internship program: Accounting Opportunities
DELL International Services ...
Last update: 17.07.2017
Locuri de munca Easy Asset Management IFN SA (iCredit) Manager Echipa Cernavoda
iCredit
Cernavoda
Last update: 14.06.2017
Locuri de munca DK Global Recruitment Accounting open roles with French in Bucharest! Apply now ! RS
Last update: 15.08.2017
  • Abonament la sala de fitness / masaj
  • Teambuildinguri / evenimente de relaxare oferite de catre companie
Collection Officer
  • Traininguri / formari profesionale oferite gratuit sau cu reducere
Buna,Am fost contactata pentru un interviu, pozitia consilier juridic insolventa. Va rog daca ma puteti ajuta cu detalii (desfasurare ...
cristina_pulbere2000 16.08.2017
Pentru sales admin analist aveti ceva informatii despre post, salarii etc?
melek2017 16.08.2017
Dupa absolvirea unei facultati de economie ajungi sa spui ca ai noroc daca esti angajat printr-un program de MANAGEMENT TRAINEE, cum e ...
Vilcea 15.08.2017
Coordonator Recrutare
Casier
Engineer
Reprezentant comercial
Technical Support Engineer
Confidential
Privita in ansamblu, piata muncii din Romania este una robusta, tara noastra avand chiar cel mai mic procentaj de someri din randul tarilor ...
Peste jumatate dintre angajati isi iau parte din treaba de la birou cu ei acasa, si asta nu din prea multa dragoste pentru compania pentru ...
Cu totii am folosit cel putin odata tehnologia pusa la dispozitie de catre companiile pentru care lucram si in scopuri personale, nu doar ...