Luxoft Romania

Fax: 021.203.6666
    Site: www.luxoft.com

Forum despre Luxoft Romania

Nick Joi, 04 Sep 2014

Luxoft e o companie buna, sau rea, in functie de proiectul pe care te duci.
Eu am plecat de la ei acum ceva timp si ma bucur :) sincer.Proiecte precum Avaya sunt foarte ok, oameni de treaba,salarii bunicele...depinde de exp. Asemenea si Harman...
Ca si salariu, pot sa va spun ca pt o pozitie se suport luam cam 4500.
Daca aveti curiozitati dp salarii,postati,poate pot sa va ajut :)

da Joi, 14 Aug 2014

Am fost de curand la un interviu pentru programare PHP. Oamenii pareau destinsi, deschisi, onesti. Discutia tehnica la fel, destinsa, obiectuala, fara intrebari SF, dar care te trece prin aproape tot ce tine de web-development. Inca nu am nici un feed-back, dar cred ca il voi avea curand.

Overall am o parere buna, cel putin pe partea de recrutare.

Ajuta si tu comunitatea impartasind experienta ta in Luxoft Romania
Ioana Joi, 14 Aug 2014

M-am angajat la ei si lucrez de o luna. Interviul a fost foarte ok. In aceeasi zi am avut si cu managerul si cu HR-ul. Intr-o saptamana am primit raspunsul. Mediul de lucru este placut, salariul mai bun decat la fostul loc de munca, beneficii, program relaxat...doar sa-ti faci treaba. Se incurajeaza initiativa. Sper ca v-am fost de folos.

Mercali Duminica, 10 Aug 2014

Salut,Cat ia un PHP Developer?

d&s Luni, 14 Iul 2014

Ce puteti sa spuneti despre posturile de hr? cum sunt platite? cum e mediul?

havic Sambata, 12 Iul 2014

In ce consta interviul tehnic pentru pozitia de junior c++ ? Ce salariu primeste un ...

Cristian Banu Miercuri, 09 Iul 2014

Am fost de curand la doua interviuri pentru un post in cadrul Luxoft. Va pot spune ...

@ionix Joi, 29 Mai 2014

Sunt Senior Developer si tocmai am fost la interviurile tehnice si de HR ale companiei ...

io Joi, 29 Mai 2014

Buna,Stie cineva ce salariu are un PM la Luxoft? Senior Junior, orice info e ok.

@eu Marti, 27 Mai 2014

umbla vorba ca peste 10k

eu Joi, 22 Mai 2014

care sunt salariile ca QA senior sau PMO in Luxoft?

hAnonimUS Sambata, 26 Apr 2014

Experienta mea: Dupa jumatate de luna dupa ce am fost selectat pentru interviu am fost ...

ion Miercuri, 09 Apr 2014

Poate cineva sa imi dea detalii despre pozitia de senior WPF developer?Ms anticipat.

Actual angajat Duminica, 16 Mart 2014

Sunt angajat de multa vreme in Luxoft, am fost implicat in 2 proiecte pana acum. Ca si ...

Ionut Vineri, 14 Mart 2014

Daca esti student - e locul perfect pentru tine. Pentru cei cu experienta - se poate mult ...

mihaitzateo Vineri, 07 Feb 2014

Am mers la Luxoft,la un interviu,in timp ce lucram la alta firma,pentru ca eram ...

R Marti, 04 Feb 2014

1. Luxoft are doua forme de recrutare: - cea clasica, efectuata de colectivul de ...

Roxy Luni, 03 Feb 2014

La interviurile tehnice te freaca cu niste notiuni total neimportante timp de 1 ora si 30 ...

ghe Sambata, 01 Feb 2014

interviurile tehnice sunt scrise sau se poarta o discutie cu membrii echipei?

monika Miercuri, 08 Ian 2014

Buna,pentru postul de supoort Oracle stie cineva ceva ?Multumesc

Locuri de munca Vauban Support Engineer (French Advanced)
Vauban
Last update: 10.08.2017
Locuri de munca eMAG.ro - Dante International SA Tehnician livrare si probe - Showroom Timisoara
eMAG
Game tester
  • Tichete cadou
Inginer proiectant ...
Cristophor 20.08.2017
Care este salariul de bază ca reprezentant comercial pharma?
andreidp 20.08.2017
Ati fost angajat?