Macromex

Nu sunt evaluari
  • Site: www.macromex.com

Forum despre Macromex

vls Marti, 16 Mai 2017

Cat timp am lucrat la ei a fost ok, se lucreaza pe masini cu frig de pana in 7.5 tone se pleaca de pe autostrada Bucuresti-Pitesti de la Cefin unde este punctule de depozitare in Bucuresti pentru Distribuire. Salariu este de 1600 net da se ajunge la 2500 - 2800 ai diurna ai bonus de livrari plus alte beneficii. Nu sunt intarzieri la salarii sau ceva de genu. Se lucreaza legal cu acte cu tot ce trebuie. Programul e pe ture , se lucreaza cateodata si sambata da e platita in plus. orele suplimentare tot asa 175% in plus.

mirc Joi, 05 Iun 2014

ca agent vanzari cum e la ei?

Ajuta si tu comunitatea impartasind experienta ta in Macromex
edu Miercuri, 04 Iun 2014

cred ca e mare bataie de joc,soferul face distributie,carca,gestiune,manipulant,contabil,secretara,programul de condus nu se respecta,programul de odihna nu se respecta! soferul primeste mesaj de la sefi la 1 noaptea ca trebuie sa incarce la 7.45 si pleaca in cursa la 10!marfa e aranjata si organizata foarte prost (cauti acul in carul cu fin) si au pretentii sa livrezi 20-30 magazine pe zii

Eugen Luni, 21 Apr 2014

ce salarii au pt agent vanzari ? cu e atmosfera in firma ?

adi Luni, 31 Mart 2014

daca poti fi un pic mai explicit ca sa inteleg. ms!

Miki Vineri, 22 Mart 2013

Parerea mea despre aceasta firma este urmatoarea:nu va duceti la ei... cautati altceva ...

Locuri de munca Beespeed Embedded Software Developer- AUTOSAR
Beespeed
Locuri de munca Continental Automotive Group Romania Gestionar piese de schimb - Fabrica de electronice Timisoara
Continental Automotive Group ...
Locuri de munca Continental Automotive Group Romania SCM Business Process Specialist_Sibiu_Plant_SCM
Sibiu
Locuri de munca Valeo Lighting Injection Montator injectie mase plastice - Timis
Valeo Lighting Injection
Locuri de munca Continental Automotive Group Romania SW Architect - for a meaningful job!
Sibiu
Process Assistant AR
program de lucru flexibil, echipa tanara
Gestionar
nu exista nimic pozitiv
Stai o mare din timp degeaba
Specialist produse ...
System Administrator