Maison Ossature Bois Transilvanie

• Tel/Fax: 021.230.63.38
    E-Mail: contact@maisonossatureboistransilvanie.ro

Forum despre Maison Ossature Bois Transilvanie

GE Joi, 19 Sep 2013

Elena Macovei, abia acum am vazut postarea ta si ma bucur enorm. Am simtit o mare satisfactie ca i-au fost cuiva cu adevarat utile avertizarile noastre!

Elena Macovei Luni, 25 Feb 2013

Multumesc mult pentru parerile voastre exprimate pentru ca am fost chemata maine la un interviu pentru postul de secretara si as fi facut marea greseala sa ma prezint la interviu. Nu de alta, dar e pierdere de timp :)

Ajuta si tu comunitatea impartasind experienta ta in Maison Ossature Bois Transilvanie
AI Joi, 20 Dec 2012

Buna, tuturor,
In primul rand vreau sa le salut si sa le imbratisez pe fostele mele colege de "suferinta" si prietene.
Referitor la toate comentariile de mai sus, acestea sunt 100% adevarate. As putea adauga faptul ca omul acesta uraste romanii si ne considera pe toti tigani, iar lucrul asta nu l-a spus o singura data, ci de nenumarate ori. Singurul lucru bun din firma aia a fost ca m-am inteles extraordinar de bine cu colegele si asta m-a ajutat sa supravietuiesc pe perioada in care am fost angajata (4 luni doar).
Simt nevoia sa precizez, de asemenea, ca pe mine m-a dat el afara, pur si simplu, fara nici un motiv (probabil asa a visat noaptea si a pus in practica a doua zi) si pe perioada de 2 saptamani in care am stat in preaviz, pentru ca nu era corect si nici legal sa plec a doua zi, tot eu il incurcam ca nu plecam mai repede. Deci desi tot eu am fost finuta si mi-am dat eu demisia, pentru ca el nu m-ar fi putut da afara legal, intrucat nu avea nici un motiv, si-ar fi dorit eventual sa plec si in urmatoarele 2 secunde dupa ce mi-a spus ca "nu-si mai permite sa ma tina".
Faptul ca nu-si mai permitea sa ma tina angajata a fost doar o scuza patetica, iar dovada cea mai buna este faptul ca firma (una din zecile pe care le detine si care sunt praf toate, asa cum au spus si colegele mele) a ramas totusi in picioare si iata ca, dupa mai bine de un an de zile, inca angajeaza si da afara si iar angajeaza, cum are el chef.
Omul este un betiv (duhnea a bautura si era rosu la fata tot timpul), care nu are respect pentru nimeni din tara asta si care nu merita nimic nici din partea noastra. Nu stie decat sa urmareasca sa "ocoleasca" legea prin orice mijloace si sa faca tot felul de tertipuri si smecherii ca sa-si umple el buzunarele.
Nu numai ca nu recomand nimanui sa se angajeze acolo, dar chiar sfatuiesc pe oricine ar fi interesat, si insist, ca nu este o alegere buna, nici macar periodic. Este atat dezagreabil sa lucrezi cu o persoana ca el, cat si periculos, in egala masura, tocmai datorita tertipurilor despre care spuneam.
In concluzie, decat sa lucrati la Maison Ossature Bois Transilvanie, mai bine stati linistiti acasa si cautati firme care sa merite efortul si care sa nu prezinte atatea riscuri, atat morale, cat si pe plan profesional.

cm Miercuri, 19 Dec 2012

Dragelor (pentru ca barbati nu angajeaza niciodata la birou) nu va lasati pacalite de ...

GA Miercuri, 19 Dec 2012

NENOROCITUL ASTA PRECUM SI ALTII CARE CICA VIN DIN TARI CIVILIZATE SA NE INVETE PE NOI ...

ic Vineri, 14 Dec 2012

join in the club. multumesc pentru sustinere Valy.

valy Vineri, 14 Dec 2012

Am auzit si eu de acest caz si al sustin, cele spuse si auzite se dovedesc a fii ...

ic Joi, 13 Dec 2012

Buna, Si eu sunt o victima a acestui vestit ”angajator” francez”¦. (eu ...

simona Joi, 13 Dec 2012

Buna,Subscriu celor spuse mai sus, din pacate.Am lucrat doi ani de zile acolo, imi ...

Aa Joi, 13 Dec 2012

Buna, Va scriu acest mesaj ca reactie la ce scrie mai sus. Si eu am fost una din ...

GE Miercuri, 12 Dec 2012

Buna tuturor,Desi nu mai lucrez acolo de multa vreme, am observat ca acest fost angajator ...

Locuri de munca DK Global Recruitment Want to work in Finance and Accounting with German? Join us!  e
Last update: 18.08.2017
Last update: 12.06.2017
Locuri de munca Manpower Romania Customer Service Advisor with Russian
ManpowerGroup Romania
Last update: 01.08.2017
Locuri de munca DK Global Recruitment Portuguese speakers Most Wanted in Bucharest!- ITS role  RS
Last update: 04.08.2017
Game tester
  • Concediu de crestere a copilului
Inginer proiectant ...
  • Concediu de maternitate & paternitate
Support Technician
  • Teambuildinguri / evenimente de relaxare oferite de catre companie
Am lucrat aici o perioada. Companie mare, si cu cat e mai mare trateaza angajatii mai rau, ca se gaseste altul daca nu accepti conditiile. ...
comment 18.08.2017
Buna! Stie cineva cum decurge interviul pt contabilitate si cam cat ar fi salariul?Multumesc!
AndreeaCaras 18.08.2017
uite lucruri bune: http://portal.just.ro/3/SitePages/Dosar.aspx?id_dosar=300000000777465&id_inst=3#Informaţii_generale
lucruribune 18.08.2017
Special Pricing ...
Inginer proiectant ...
Account Executive
Game tester
Statisticile realizate de Institutul National de Statistica (INS) referitoare la evolutia economiei romanesti in primele sase luni ale ...