Marquardt Schaltsysteme SCS

Fax: 0269.501.706
    Site: www.marquardt.de

Forum despre Marquardt Schaltsysteme SCS

Anonim Miercuri, 16 Ian 2013

In primul rand cand intri in aceasta firma de pe bancile facultatii, stai acolo pentru 2-3 ani, depinde de clauza pe care ai semnat-o(este printre singurele firme care face asa). Al 2-lea lucru e salariul - ca exemplu mie mi-au dat mai putin decat am negociat. Semnezi o cluaza prin care daca pleci inainte de 2-3 ani trebuie sa le dai niste bani(ex: 2000 euro) acesti bani sunt pentru ca ei te-au invatat niste lucruri, aceasta clauza o semnezi la inceput pentru ca zici - o certificare, un curs de 2000 de euro nu strica, dar nu are aceasta valoare, multe lucruri care leaam invatat la ei, le stiam din facultate. Am plecat dupa un an pentru ca salariul lor nu imi oferea un trai decent.

Catalin Miercuri, 15 Aug 2012

Salut, sunt absolvent de facultate si ma intereseaza sa aplic la aceasta firma pentru un post de programator embedded. As vrea sa stiu care sunt conditiile de munca, cum e atmosfera de lucru, cum sunt sefii si daca se poate ceva informatii despre salarii, cam care e nivelul.

Mersi.

Locuri de munca Pirelli Tyres Romania Inginer industrializare produs Slatina
Pirelli Tyres Romania
Slatina
Locuri de munca Unilever Romania Agent Vanzari Ice Cream
Unilever Romania
Focsani
Locuri de munca Continental Automotive Group Romania Senior Mechanical Engineer PDC Camera for I ID - TSR
Continental Automotive Group ...
Locuri de munca Grup Renault Romania Specialist Analiza Calitate Motoare
Grup Renault Romania
Mioveni
Locuri de munca Continental Automotive Group Romania Tehnician Mentenanta - Fabrica Electronice TSR
Continental Automotive Group ...
Salarii decente, colegi faini
Economist office
Companie mare, cu multe departamente, foarte axata pe crestere.
Developer C#
-Tehnologii noi-Mediu de lucru bun-Colegi deschisi-Evenimente lunare-Program flexibil-Management ...
Customer Order ...
Senior researcher