Materom

E-Mail: office@materom.ro
    Site: www.materom.ro

Forum despre Materom

tudorescu Marti, 02 Dec 2014

Am lucrat la Materom si pot sa spun ca firma este una serioasa, mediul si ambianta sunt placute in care nu te injura ca in alte locuri unde am fost, da, pentru bani trebuie sa lucrezi si sa te straduiesti un pic. Poate sunt un pic prea stricti cu privire la unele lucruri dar daca vrei sa lucrezi, te poti promova. Iar ideile iti sunt ascultate, nimeni nu te rade in fata. Merge mai greu cu aprecierile dar se schimba si devin din ce in ce mai indulgenti si mai umani. Salariile erau in crestere pe unele posturi dar repet, trebuia sa lucrezi mult, pana la urma, unde primesti bani pe gratis???!??.
Per general nu pot sa zic ca am avut o parere proasta despre Materom doar ca trebuie sa lucrezi mult, in rest a fost bine. Am avut ocazia sa plec din tara si de asta am plecat, daca nu, poate ca as fi ramas cu placere dar mult succes tuturor care se vor angaja la Materom.

one man Joi, 07 Aug 2014

Salut,a lucrat cineva ca sofer la Materom?Cum este ? Cat se castiga?Multumesc

Ajuta si tu comunitatea impartasind experienta ta in Materom
one man Vineri, 01 Aug 2014

Salut, a lucrat cineva ca sofer la Oti Distribution?Cat castiga?Multumesc

Pirelli Tyres Romania
Slatina
Continental Automotive Group ...
Rompetrol Grup
Grup Renault Romania
Dräxlmaier Group
Director Financiar
Am lucrat aproape 6 ani pentru bitterstrawberry, timp in care m-am dezvoltat profesional foarte ...
Junior Software Developer
-work from home-tichete de masa-pachet Benefit
Work from homeSalariu platit la timpTraininguri specialitate atat online cat si classroom
Concurs
Associate Software ...
General Ledger Senior ...
Referent financiar ...