Comert

• Tel: 021.224.6677
    Site: www.mega-image.ro

Forum despre Mega Image

micutza Luni, 04 Noi 2013

salarii foarte mici la mega image. macar daca erau 900 si bonuri. ne da un salariu mult prea mic 700 si 20 bonuri. sa speram ca mai maresc si ei salariile.
salarii mici, munca multa.

adriana Duminica, 03 Noi 2013

Buna seara.Urmeaza sa ma angazez la un shop & go din vacaresti.Stie cnv ceva cum e??

Ajuta si tu comunitatea impartasind experienta ta in Mega Image
eu Luni, 28 Oct 2013

am si eu un interviu la sediul central pentru un post de business analyst...stie cineva care ar fi salariul pt postul asta? multumesc

un angajat Sambata, 26 Oct 2013

stie cineva de mi pantelimon? vreau detaliidaca a mai lucrat cineva acolo!!!!

... Miercuri, 23 Oct 2013

6:00 sau 6:30 - 15:00, 14:00-22:30

lidia Luni, 21 Oct 2013

ce program au angajatii la mega image?

mona Miercuri, 16 Oct 2013

ce parere aveti si de mega image din piata vitan.

angajat mi. Marti, 15 Oct 2013

confirm,la sediu recrutare sunt profesionisti, ceva le scapa insa,nu urmaresc ff.atent ...

GeorgianaN Marti, 15 Oct 2013

Vad ca majoritatea postarilor se refera la limiteaza la neintelegerile din magazine. In ...

unu altu Duminica, 06 Oct 2013

stiti cumva daca se deconteaza transportul pentru sefii de departament ?

NOU in mega Sambata, 05 Oct 2013

eu ma duc luni la analize si joi sa semnez contractu doamne ajuta.

fosta Vineri, 04 Oct 2013

te angajezi pe post de casier si faci de toate la fel si cei de pe sala zice sefa de mag ...

ana Vineri, 27 Sep 2013

spuneti-mi si mie cum e in mega image titulescu

MIRUNEL Marti, 24 Sep 2013

AM SI EU O INTREBARE. CE SALARIU ARE O CASIERA IN PITESTI LA MEGA IMAGE. CATE BONURI I SE ...

angajat Marti, 24 Sep 2013

rolul sefului de magazin printre altele este si de mediator,acesta trebuie sa fie ...

new Miercuri, 04 Sep 2013

au fost aduse diverse propuneri cea mai echitabila ar fi infiltrarea de angajati care sa ...

dodo21 Miercuri, 28 Aug 2013

am inteles...multumesc frumos

X Miercuri, 28 Aug 2013

In cele 8 zile de concediu medical nu se dau bonuri, se da zi lucrata=bonul.

dodo21 Miercuri, 28 Aug 2013

am si eu o curiozitate, daca imi iau 8 zile de concediu medial intr-o luna de 31 Z, cate ...

laurentiu Sambata, 24 Aug 2013

trebuia sa lucrez la ei, le-am adus actele, dar nu am mai inceput munca. cand le-am zis ...

Locuri de munca Competence Call Center - CCC TURISM: Agent Call Center ENGLEZA - Bucuresti
Competence Call Center
Last update: 23.06.2017
Locuri de munca DK Global Recruitment Start your Career in Bucharest with French ! ITS roles RS
Last update: 18.08.2017
Locuri de munca DK Global Recruitment Develop your career in Bucharest with Dutch! AP open roles ! RS
Last update: 15.08.2017
Locuri de munca IBM Romania IBM Internship - Brand and Communications Intern
IBM Client Innovation Center ...
Last update: 26.07.2017
Locuri de munca NN Asigurari de Viata Internship HR Sales
NN Asigurari de Viata
Last update: 13.07.2017
Network engineer
  • Abonament la sala de fitness / masaj
  • Cafea sau sucuri oferite gratuit
  • Concediu de maternitate & paternitate
Inginer proiectant ...
  • Asigurare medicala pentru membrii familiei
Am lucrat aici o perioada. Companie mare, si cu cat e mai mare trateaza angajatii mai rau, ca se gaseste altul daca nu accepti conditiile. ...
comment 18.08.2017
Buna! Stie cineva cum decurge interviul pt contabilitate si cam cat ar fi salariul?Multumesc!
AndreeaCaras 18.08.2017
uite lucruri bune: http://portal.just.ro/3/SitePages/Dosar.aspx?id_dosar=300000000777465&id_inst=3#Informaţii_generale
lucruribune 18.08.2017
Network engineer