Comert

• Tel: 021.224.6677
    Site: www.mega-image.ro

Forum despre Mega Image

MARIN Joi, 13 Dec 2012

ce se scrie pe aici este 80% adevarat,daca cineva de la sediu verifica sa trimita controale in TOATE dar in toate magazinele mega,s-au format obiceiuri proaste oamenii aterizeaza in magazin si nimeni nu-i pregateste,nu sunt ajutati din contra sunt descurajati,stiu mai multi angajati care prefera sa mearga la ITM dupa sarbatori sub indrumarea unui avocat deoarece suntem umiliti la propriu de sefii de tura si sefii de magazin,daca sesizezi neregului ,sefii de tura instiga oamenii care se supun lor sa-ti faca viata un calvar,ori taci si inghiti ori cedezi si pleci,devii corupt ca sa ai un loc de munca ,rusinos.

nou venita Miercuri, 12 Dec 2012

fratilor,
e naspa sunt angajata de curand la mega,la un magazin in sectorul 1,aproape de sediu,oamenii de aici sunt ingroziti,de circa 1 luna a venit o sefa noua care este foarte dura si a inceput sa bage mana in buzunarul bietilor angajati,le cere bonuri pentru diferitele pierderi si minusuri desii oamenii sunt controlati si verificati si de paza si de camere de luat vederi,ti se rupe inima acum in prag de sarbatori sunt obligati sa plateasca toate expiratele de la raft(produse expirate cauzate in mare parte de comenzi exagerat de mari)din ce am vazut eu oamenii aici nu rezista foarte mult,doar sefii de departament sunt mai vechi si maxim 5 angajati.

Ajuta si tu comunitatea impartasind experienta ta in Mega Image
mary Marti, 04 Dec 2012

contractele sunt pe perioada determinata sau nedeterminata?

maria Marti, 04 Dec 2012

am fost la interviu pentru postul de sef departament si am trecut in etapa urmatoare. ...

Autenece Vineri, 30 Noi 2012

Eu cred ca depinde de la magazin la magazin si de la atmosfera la atmosfera. Nu poti ...

SupertrasIII Joi, 29 Noi 2012

Cel mai simplu trimiteti la recrutare@mega-image.ro, ori direct pe site este o sectiune ...

raluca buc Joi, 29 Noi 2012

da asa e. se deschide in tunari. uite aici: ...

adina Joi, 29 Noi 2012

stiu ca se deschide un nou mega in otopeni, unde pot trimite cvu?

supertras Miercuri, 28 Noi 2012

cum decurge interviul de la centru ?

info Luni, 19 Noi 2012

stiti se salariu are un asistent magazin?

ionela Marti, 06 Noi 2012

confirm cele spuse de andreea,nu exista comunicare,nici in zona sect 1,sefii de magazin ...

miki Sambata, 03 Noi 2012

despre salariile sefului de departament stii cineva cat este?

andreea.cristina Vineri, 02 Noi 2012

e trist mediul de lucru mai rau ca la politie nu ai dreptul sa pui o intrebare ca parca ...

ionela Joi, 01 Noi 2012

tot ce se spune este adevaratpromovari numai pe pile si pe relatii,tinerei de 20 ani care ...

diana Joi, 25 Oct 2012

Am lucrat la Mega Image-ul din Bucuresti Mall. Personalul lasa de dorit, incepand de la ...

Dan Joi, 25 Oct 2012

Eu am lucrat la mega image , a fost f ok . Aveam salariu 6000 ron , masina de serviciu , ...

fost angajat Miercuri, 24 Oct 2012

atentie conducereimplementati regula de depunere incasari corect,casierele obligatoriu sa ...

om bun Marti, 16 Oct 2012

asa este confirm,sefii de magazin sunt sustinuti de district manageri: district ...

asmodeu Luni, 15 Oct 2012

Din pacate sefii de magazine sunt sustinuti de district manageri , nu se poate face nimic ...

mogona Luni, 08 Oct 2012

1.Sefii din Belgia-stiu ca se respecta fisa postului 2..Sefii din Belgia-stiu ca se ...

Locuri de munca Altex Romania Director magazin - Constanta
ALTEX Romania SRL
Constanta
Last update: 21.07.2017
Locuri de munca DB Schenker Global Services Europe DB Schenker is looking for Swedish Speakers
DB Schenker Global Services ...
Last update: 16.08.2017
Locuri de munca DK Global Recruitment Fluent French speaker needed in Bucharest ! -ITS role RS
Last update: 14.08.2017
Locuri de munca Professional HR Expert vanzari clienti business B2B
Professional
Last update: 10.08.2017
Locuri de munca Deloitte Romania Junior Engagement Support / Tax Regional Delivery Center
Deloitte Romania
Last update: 01.08.2017
Network engineer
  • Asigurari servicii stomatologice
Game tester
  • Concediu de crestere a copilului
Inginer proiectant ...
  • Concediu de maternitate & paternitate
Cristophor 20.08.2017
Care este salariul de bază ca reprezentant comercial pharma?
andreidp 20.08.2017
Ati fost angajat?