Metro Cash and Carry Romania

• Tel: 031.423.4000
    Site: www.metro.ro

Forum despre Metro Cash and Carry Romania

andra89 Marti, 14 Ian 2014

Am lucrat in Metro 5 ani. 5 ani cu bune si rele, cu realizari si dezamagiri, cu amintiri frumoase sau mai putin frumoase. Pentru mine au fost ca o familie. Am inceput ca  Agent Achizitii Clienti si am incheiat ca Sef de Raion. Eu am fost intr-o continua ascensiune pentru ca am dat din coate, am muncit din greu, din foarte greu si mi-am spus punctul de vedere. Oamenii cu care am lucrat, foarte multi dintre ei sunt de o viata in aceasta companie, si aici ma refer la majoritatea superiorilor, si stiu cu ce se mananca Metro, stiu despre ce vorbesc. Iar angajatii, repet, cei de multi ani in companie sunt profesionisti, oameni de la care ai ce invata, oameni care se respecta si care se comporta ca o familie... cat despre angajatii gura-mare cei care vin sa stea degeaba si sa ia bani, ei vin si pleaca...nu rezisti intr-o companie ce se lupta sa supravietuiasca DAR ISI PLATESTE ANGAJATII LA TIMP daca nu iti vezi de treaba ta. In atatia ani am schimbat diverse departamente si magazine si povestea e aceiasi pentru toti...Eu am renuntat din cauza programului si din motive personale... nu au influentat decizia mea in niciun fel. Nu si-au dorit sa plec, a fost decizia mea. Dar ca angajatori nu ai ce sa le reprosezi. Isi platesc angajatii la timp, tichetele de masa sunt in buzunarul angajatului la inceputul lunii, dau prime INCA MAI DAU PRIME e drept in tichete cadou dar le dau. Vauchere pentru copii.. si legat de politica de pontare, este cat se poate de corecta.

MMZ Luni, 09 Dec 2013

Care este atmosfera in departamentul financiar contabil - Controlling mai precis?

Ajuta si tu comunitatea impartasind experienta ta in Metro Cash and Carry Romania
Ali Marti, 03 Sep 2013

Despre Responsabil Dezvoltare Clienti ce stiti? salariu, atributii... Merci mult!

Silvia Miercuri, 21 Aug 2013

In urma internshipului la Metro poti sa te angajezi daca exista posturi disponibile. ...

somebody Marti, 30 Iul 2013

Stie cineva ce atributii are un \'asistent client" la Metro si ce salar primeste ? ...

Andrei123 Luni, 08 Iul 2013

@Laura:Stiu persoane care au fost la intership, si au prins job in continuare in METRO, ...

Marius87 Luni, 08 Iul 2013

Postul de agent achizitie clienti este foarte ok. In ceea ce priveste jobul este o ...

marian Joi, 23 Mai 2013

Saut Maria,Ce ai facut la interviu, ca m-au sunat si pe mine.Detalii, ceva?Mersi

maria Marti, 14 Mai 2013

Despre jobul de agent achizitii clienti ce parere aveti? am fost chemata la un interviu ...

alex Miercuri, 01 Mai 2013

aveti idee,se dau prime de paste anul asta la ploiesti?

nicoleta Marti, 30 Apr 2013

Are cineva idee care este salariul pentru asistent director magazin si programul de lucru ...

krishaa Duminica, 17 Mart 2013

URGENT!!! As dorii sa stiu, cam cat este salariul pt Specialist contabil si receptie ...

Laura Miercuri, 13 Mart 2013

A facut cineva internship la metro (School of Commerce)? Daca da, cum a fost?

viki Sambata, 09 Mart 2013

cartela de acces/legitimatia se lasa la resurse umane

eu Miercuri, 06 Mart 2013

am facut practica aici,dar am renuntat pentru ca am acceptat un job,dar am ramas cu ...

deni Luni, 25 Feb 2013

Cam ce salarii se dau pentru juniori in departamentele de achizitii sau conta-finante?

Alex Miercuri, 13 Feb 2013

Se fac contracte de perioada determinata doar daca inlocuiesti o persoana care a intrat ...

adina Marti, 12 Feb 2013

e adevarat ca se fac contracte pe durata determinata la Metro?

evolet Luni, 21 Ian 2013

Mi s-a oferit o oportunitate de job aici in cadrul departamentului de achizitii produse ...

Locuri de munca DK Global Recruitment Technical Support/Customer Support roles with French in Multinational Company  e
Last update: 17.08.2017
Locuri de munca DK Global Recruitment Dutch Jobs in Bucharest ! Work now in Accounting! RS
Last update: 18.08.2017
Locuri de munca DK Global Recruitment >>Excellent salary package for German speakers-Cloud Support role!
Last update: 17.08.2017
Locuri de munca Automatic Data Processing - ADP Romania HCM Implementation BVRH Analyst
Automatic Data Processing ...
Last update: 26.07.2017
Locuri de munca Depanero SRL Operator Logistica
Depanero
Last update: 08.08.2017
Network engineer
Game tester
  • Concediu de maternitate & paternitate
  • Cafea sau sucuri oferite gratuit
Inginer proiectant ...
Am interactionat de doua ori cu aceasta firma, din punctul meu de vedere nu ii pot recomanda.De fiecare data am avut impresia ca am fost ...
Macatumba 23.08.2017
Buna ziua, stie cineva ce salarii ofera pentru postul de coordonator buyeri?
Trepadus 23.08.2017
Ai aflat ceva între timp?
Madalina028 23.08.2017
Programator Java
700 LEI
Support Technician
Casier si lucrator ...
Agent vanzari
Consilier vanzari
Operator relatii clienti
Suna foarte tentant sa lucrezi acasa, comod, fara teroarea condicii la ore mici, fara neplacerile provocate de un sef artagos. Sa fii ...
Dincolo de relatiile de munca, intre colegi se nasc adesea si relatii de natura personala, unele pozitive, altele mai putin. Petrecand ...
Aceasta este concluzia la care a ajuns un studiu realizat de catre o echipa mixta de cercetatori din Olanda si Israel. Autointitulat primul ...