Microsoft Romania

4.5
  • www.microsoft.com/romania

Forum despre Microsoft Romania

Dragos Vineri, 13 Sep 2013

Esti cu Adriana ? Eu cu ele doua am avut contact, in functie de interviul dat.

Cat despre interviu, sunt sigur ca va fi ok, mi se pare doar putin ciudat si cumva in plus.

Mah, eu sper sa imi dea macar 6000. As fi multumit oarecum.

Om vedea ce si cum.

sysadmin Vineri, 13 Sep 2013

treaba e acuma sa vezi unde te incadreaza in Range-ul mentionat de tine, sa fie cat mai sus :-)

Ajuta si tu comunitatea impartasind experienta ta in Microsoft Romania
sysadmin Vineri, 13 Sep 2013

nu stiu daca luni dar probabil ca pe saptamana care vine o sa aflu si eu un rezultat.
fain de tine ca o sa ai un weekend linistit fara sa te tot gandesti daca o fi pozitiv sau negativ.

Asta ultimul interviul care il ai e doar o formalitate nu-ti fa probleme.

sysadmin Vineri, 13 Sep 2013

fata care se ocupa de mine vine abia luni la office, out of office pana in 16 :-(

Dragos Vineri, 13 Sep 2013

Pai eu am aflat ca i-am trimis mail fetei. Trimite-i si tu !

sysadmin Vineri, 13 Sep 2013

@Dragos: Felicitari! Eu inca nu am aflat nimic.

Dragos Vineri, 13 Sep 2013

Geo, asa e uzanta profesionala. Evident ca va exista un anumit nivel de feedback, dar e ...

geo Vineri, 13 Sep 2013

@dragosNu zi "hop". Si eu am fost pana la Berlin, cu toate cheltuielile ...

Dragos Vineri, 13 Sep 2013

Ok, m-au luat. Trebuie sa ma sune maine un manager de la Microsoft Spania, sa ma duc pana ...

multumim de info :-).

candidat Vineri, 13 Sep 2013

salut, din cate am auzit, saptamana asta domnisoarele de la hr sunt plecate din tara pe ...

super tare :)) ma si umfla rasul sper sa nu o tinem vre o 2 luni asa

Dragos Joi, 12 Sep 2013

Mi-a raspuns la email:"Buna Dragos, Inca nu am noutati, am cerut, asa ca voi reveni ...

Dragos Joi, 12 Sep 2013

Corect. Eu cred ca au asteptat pur si simplu TOATE interviurile si acum stau cateva zile ...

sysadmin Joi, 12 Sep 2013

nu cred ca se pune problema de respins inca, daca se trece de 3 saptamani atunci e cu ...

Dragos Joi, 12 Sep 2013

Sunt sigur ca fiecare are problemele lui, dar in cazul meu chiar mi-as dori sa imi ...

Dragos Joi, 12 Sep 2013

Da, pai au tendinta sa astepte, nici nu e foarte profesional sa tot palavrageasca cu tine ...

sysadmin Joi, 12 Sep 2013

:) poate te suna, normal un raspuns ma gandesc ca o sa primesti de genul ca mai trebuie ...

Dragos Joi, 12 Sep 2013

Eu am doar o saptamana si o zi dar i-am trimis un email Claudiei, azi dimineata. Nu mi-a ...

sysadmin Joi, 12 Sep 2013

saptamana asta nu mai primim nimic, cred ca deja la cativa s-au depasit cele 2 ...

Locuri de munca Amaris Technologies GmbH Procurement Officer
Amaris
Last update: 18.07.2017
Locuri de munca APT Resources and Services SRL 3-month Career - Special Pricing with German
APT Resources & Services SRL
Last update: 01.08.2017
Locuri de munca Connect Mobile Telecom Consultant vanzari telesales Enel Energie Romania
SC Connect Mobile Telecom
BUCURESTI, Job national
Last update: 26.06.2017
Locuri de munca Wipro Technologies Accounts Receivable with Polish
Wipro Ltd.
Last update: 30.06.2017
Locuri de munca Lidl Romania Asistent Manager Magazin Timisoara, Str. Simion Barnutiu (f/m)
LIDL Romania
Last update: 19.07.2017
Network engineer
  • Abonament la sala de fitness / masaj
  • Pachet gradinita copii
  • Concediu de maternitate & paternitate
Inginer proiectant ...
  • Concediu de maternitate & paternitate
Am lucrat aici o perioada. Companie mare, si cu cat e mai mare trateaza angajatii mai rau, ca se gaseste altul daca nu accepti conditiile. ...
comment 18.08.2017
Buna! Stie cineva cum decurge interviul pt contabilitate si cam cat ar fi salariul?Multumesc!
AndreeaCaras 18.08.2017
uite lucruri bune: http://portal.just.ro/3/SitePages/Dosar.aspx?id_dosar=300000000777465&id_inst=3#Informaţii_generale
lucruribune 18.08.2017
Network engineer