Millennium Bank

E-Mail: office@millenniumbank.ro
    Site: www.millenniumbank.ro

Forum despre Millennium Bank

andrei Luni, 27 Oct 2014

Am fost de curand la un interviu la Millenium Bank pentru postul de Manager relatii cu clientii Prestige (consilier private banking ), convins de un amic care lucra acolo de ceva timp si care imi lauda intr-una banca (vai, ce banca , ce atmosfera, ce echipa, ce oameni, ce caractere!).La interviul initial, cu directorul unitatii, totul a decurs foarte bine, astfel incat ne-am inteles asupra multor aspecte: jobul era pe perioada determinata 6 luni dar cu posibilitate de prelungire, i-am specificat(la intrebarea clasica "care este salariul minim acceptat) ca doresc salar de 2500 ron (avand si experienta de 10 ani pe un post similar) si a fost ok. Cand am fost chemat insa la interviul cu directorul regional (etapa 2), surpriza: am angajat pe altcineva din interiorul bancii pentru postul respectiv dar iti oferim un post de consilier client pe perioada determinata de 6 luni, fara posibilitate de prelungire, remunerata cu 1300 ron. Si "oferta " a venit la finalul interviului de o ora!M-au facut sa-mi pierd timpul in conditiile in care stiau clar ce post, salar , conditii doresc etc.

nila Miercuri, 15 Oct 2014

ce salarii sunt?

Ajuta si tu comunitatea impartasind experienta ta in Millennium Bank
ben hur Vineri, 01 Feb 2013

pe ce post?

Mary Vineri, 01 Feb 2013

Salariul 1.500 ron.

Pentru a vizualiza toate informatiile te rugam sa intri in contul tau.

mda Marti, 10 Apr 2012

Un mediu de lucru care lasa de dorit. Salariile sunt bune in schimb!

Pentru a vizualiza toate informatiile te rugam sa intri in contul tau.

Mediu de lucruCultura organizationala
Echipa tanara si dornica de munca
Java developer
Echilibru intre viata profesionala si viata personala. Multe evenimente organizate de companie.
Reglor