MOL Romania

• Site: www.molromania.ro

Forum despre MOL Romania

santerra Joi, 16 Apr 2015

Buna ziua,

Am fost la un interviu pentru un post in cadrul Mol Romania, inteviu sustinut cu 2 persoane + a 3 a prin video conferinta de la Cluj.
Intrebarile au fost punctual-generale, despre experienta anterioara, studii, motivatie etc.
La sfarsit mi s-a spus ca ma vor anunta indiferent de rezultatul interviului in 1-2 saptamani.

Au trecut 3 luni si nu am primit niciun raspuns legat de acest interviu.

Klaws Duminica, 17 Aug 2014

Salarii pe la 650 RON + sporuri ( noapte//zile libere prin lege) + un bonus din vanzare in jurului lui 100 de RON + bonuri. Per total esti pe la 800-820+ bonuri de masa de vreo 180 ( medie).

Ajuta si tu comunitatea impartasind experienta ta in MOL Romania
bogdan Duminica, 10 Aug 2014

Salariile respecta nivelul din Ro, sunt intre 850 si 1000 ron.

asw Vineri, 09 Mai 2014

Pentru posturile de la sediul central ce stiti despre salarii, conditii de munca si ...

Pentru a vizualiza toate informatiile te rugam sa intri in contul tau.

Locuri de munca Continental Automotive Group Romania Hello Algorithms! (Science Students) - ADAS (Sibiu)
Sibiu
Locuri de munca Continental Automotive Group Romania Project Quality Manager-Manufacturing TSR
Continental Automotive Group ...
Locuri de munca Continental Automotive Group Romania Frontend Advanced Technologies Engineer- Plant (SB)
Sibiu
Locuri de munca Continental Automotive Group Romania HR Global Specialist for Operations Center - TSR
Locuri de munca Honeywell Romania Service Administrator  - Belgium
Brand manager
Informatii direct de la sursa.Brand uri de renumeProiecte diverse.
Se pot invata multe in timp scurt, oameni OK, salarii OK
Senior Java developer
- pachet salarial ok- posibilitate de schimbare proiect (daca nu iti place sau se termina)- home ...
Call Center ...
Casier